Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu Kimdir? Taylan Satmaz Kimdir?

26.10.2021
476
Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu Kimdir? Taylan Satmaz Kimdir?

Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu Kimdir? Taylan Satmaz Kimdir?, biyografi sitemizde, Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu Kimdir? Taylan Satmaz Kimdir? başlığı altında makale bir araya getirdik. Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu Kimdir? Taylan Satmaz Kimdir? biyografisi yazımızda…

Lezzet Düşkünleri Boğaçhan Tuzcu Kimdir? Taylan Satmaz Kimdir?

TV8 ekranlarında bugün itibari ile başlayan Lezzet Düşkünleri programındaki yarışmacıların çevredeki insanlar aracılığıyla kim oldukları araştırılmaya başladı. Televizyon ekranlarında öncedensinde de gördüğümüz yüzlerden olan Boğaçhan Tuzcu kimdir? Kısmetse Olur programı ile ismini aklımıza gelen Boğaçhan Tuzcu ve ekip arkadaşı Taylan Satmaz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte yarışmacı ve yarışmadaki ortağı ile alakalı bilgiler…

TV8 ekranlarının yeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri Gabriele Sponza sunumu ile seyirci ile buluştu. Peki, yarışmacılar kimler oldu? Boğaçhan Tuzcu kimdir? Kimin ile ortak olarak yarışacak? İşte ile ilgiliki bilgiler!

BOĞAÇHAN TUZCU KİMDİR VE NERELİ?

27 yaşındaki yarışmacı aslen Rizeli olup; doğma büyümeli Ankaralıdır. Aşçılık üzerine eğitim almış Boğaçhan Tuzcu’nun anne ve babası ayrı yaşıyor. İkizler burcu olan Boğaçhan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Turizm İşletmeciliği mezunu ve yarışmada bi hayli iddialı. Şu anda İstanbul’da yaşıyor.

NE DİYOR?

“Adımın bana verdiği öz güven ve hırsla bu yarışmaya geldim, buradan da birincilikle çıkıp gideceğim. Ekip arkadaşıma da çok güveniyorum.”

Boğaçhan Tuzcunun partneri ise Taylan Satmaz. Taylan Satmaz 24 yaşında bir aşçı ve Marmaris’te yaşıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.