Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
124
Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? kaç yaşında?, Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? memleketi neresi, Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? evi nerede, Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? nereli, Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? instagram, Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir? Biyografi

Leyla Lydia Tuğutlu nereli? Kaç yaşında?

Leyla Lydia Tuğutlu kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Leyla Lydia Tuğutlu eşi, sevgilisi, evli mi, hangi liseden mezun, dizileri, hangi filmlerde oynadı? Leyla Lydia kiminle evli? Leyla Lydia burnu estetik mi? Leyla Lydia Tuğutlu annesi, babası, boy kilo, yaş, ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Leyla Lydia Tuğutlu yaşamı ve biyografisi

Leyla Lydia Tuğutlu Türk dizi, reklam, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Aynı zamanda model ve mankendir. 2008 senesinde Türkiye güzeli seçildikten sonra dizilerde oynamaya başladı.

Leyla Lydia Tuğutlu sevgilisi

Asıl ve tam adı Leyla Lydia Tuğutlu 29 Ekim 1989 senesinde Almanya Berlin’de dünyaya gözlerini açtı.  Leyla Lydia Tuğutlu Alman kökenli bir anne ve aslen Sivaslı bir babanın çocuğu olarak Almanya Berlin’de dünyaya gözlerini açtı. Babasının İstanbul’da işlerini devam etmesi nedeni ile Türkiye’ye geri döndüler. Leyla Lydia Tuğutlu babası iş adamı Harun Tuğutlu’dur.

Leyla Lydia Tuğutlu kaç yaşında

Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Leyla Lydia Tuğutlu sanat yaşamına ilköğretim saatleri civarında başladı. Piyano ve konservatuar eğitim alan Leyla Lydia Tuğutlu yoğun olarak müzik ve keman eğitimleri aldı. Bunun bunun yanında bu eğitimler 5 yıl boyunca sürdü. İstanbul’da liseden mezun olduktan sonra İstanbul Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandı.

Leyla Lydia Tuğutlu eşi

Kariyer yolculuğuna ilk kez çeşitli ajanslarda model olarak başladı. Leyla Lydia Tuğutlu kariyeri 2008 senesinde tertip edilen güzellik yarışması ile büyük bir ivme kazandı. 2008 Türkiye güzeli seçilen Leyla Lydia Tuğutlu bu sürecin sonrasında dizi teklifleri almaya başladı. İlk oyunculuk deneyimi 2008 senesinde “Es Es” dizisi ile başladı. Burada beğeni kazanarak tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. En büyük çıkışını 2012 yapımı olan “Karadayı” dizisinde yaptı. Bu zamandan sonra 2019 yılına kadar çeşitli dizi , reklam ve sinema filmlerinde birbirinden farklı karakterlere hayat verdi. 2020 senesinde “ Uyanış Büyük Selçuklu” dizisinde “Elçin” kişiliğine hayat veren isim oldu.

Leyla Lydia Tuğutlu babası

Günümüzde İstanbul’da yaşamına devam eden Leyla Lydia Tuğutlu dizi, sinema ve reklam filmleri ile kariyerini sürdürmeye sürdürmektedir. Özel yaşamında Leyla Lydia Tuğutlu Ceyhun Ergin ile ismi anılmıştır.  Leyla Lydia Tuğutlu Boyu 1.75 cm ve kilosu 53 kg burcu Akrep.

Leyla Lydia Tuğutlu dizileri ve filmleri

Leyla Lydia Tuğutlu yer aldığı diziler, oynadığı filmlerin listesi aşağıda bulunmaktadır.

 • 2020 Uyanış Büyük Selçuklu
 • 2018 Cebimdeki Yabancı
 • 2018 Kızım
 • 2017 Bu Şehir Arkandan Gelecek
 • 2016 Tatlı İntikam
 • 2015 Kiralık Aşk
 • 2015 Delibal
 • 2014 İçimdeki Ses
 • 2013 Günce 
 • 2012 Karadayı
 • 2010 Kirli Beyaz
 • 2008 Es-Es
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.