Levent Sülün Kimdir? Hayatı Ve Bilinmeyenleri

26.10.2021
141
Levent Sülün Kimdir? Hayatı Ve Bilinmeyenleri

Levent Sülün Kimdir? Hayatı Ve Bilinmeyenleri, biyografi sitemizde, Levent Sülün Kimdir? Hayatı Ve Bilinmeyenleri başlığı altında makale bir araya getirdik. Levent Sülün Kimdir? Hayatı Ve Bilinmeyenleri biyografisi yazımızda…

Levent Sülün Kimdir? Hayatı Ve Bilinmeyenleri

Levent Sülün 8 Kasım 1975, İstanbul doğumludur. Akrep burcudur. 1.70 boyunda ve 72 kilodur. Berna Sülün ile evlidir. Sinema ve dizi film oyuncusu, seslendirme sanatçısıdır.

Sanat yaşamına 1995 senesinde Çiçek Taksi dizisiyle başlayan Levent Sülün, oyunculuk ve seslendirme sanatçılığını aynı anda başarı ile yapmaktadır.
Sanatçı bunun bunun yanında reklam filmlerinde de oynamaktadır.Şu ana kadar toplamda 70’e yakın dizi ve film projelerinde çok değişik karakterleri canlandırarak yer almıştır.

Levent Sülün şimdiye kadar Arka Sokaklar, Gölgedekiler, Kurtlar Vadisi Pusu ve Diriliş Ertuğrul gibi bir çok önemli dizide rol aldı.
Bilhassa Kurtlar Vadisi dizisinde oynadığı John Smith kişiliğini canlandırırken sergilediği oyunculukla seyircilerin takdirini toplamıştır.

Yakın gelecekte Vezir Parmağı, İçimdeki Hazine, Dümdüzz Adam, Mucize 2 Aşk, Mahsusa gibi birden çok filmde de bulunan oyuncu, şimdilerde oyunculuğa aktif olarak sürdürmektedir.

Çok sıkı bir İnstagram kullanıcısı olan sanatçı olduğu tüm projeleri sahiplenerek,olduğu filmlerle ve dizilerle alakalı bol bol paylaşım yapmaktadır. Günümüzde filmlerin ve dizilerin izlenmesindeki en büyük etkenlerden birisi şüphesiz sosyal platform ve Levent Sülün’ün bu durumun farkında olması gerçekten de takdire şayan. Kendisine başarılarının devamını dileriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.