Levent Kol kimdir, Levent Kol kaç yaşında?

07.11.2021
384
Levent Kol kimdir, Levent Kol kaç yaşında?

Levent Kol kimdir, biyografi bölümünde Levent Kol biyografi sayfası ile karşınızdayız. Levent Kol kaç yaşında?, Levent Kol memleketi neresi, Levent Kol facebook, Levent Kol nereli, Levent Kol instagram, Levent Kol ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Levent Kol kimdir? başlığımızın detayları..

Levent Kol Kimdir – Levent Kol Biyografi

1977 Ankara doğumlu Levent Kol, Hacettepe Üniversitesi Turizm ve Otelcilik, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümlerinen  mezun olmuştur. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde, Spikerlik – Sunuculuk ve Seslendirme eğitimi aldıktan sonra, TRT’de seslendirme sanatçısı olarak ve “Akşama Doğru” programında reji asistanı olarak çalışmaya başladı.

Bugüne kadar, TRT-INT’te “Seyyah Olup”, TRT1’de “Genç Magazin”, TRT2’de “Hadi Gidelim”, TRT INT’te “Gezi-yorum”, TRT1’de “Oto-Gündem”, TRT1’de Robocon Robot Yarışması”, trt’ INT’te “Şans Yıldızı”, TRT2’de “Profesyonel Bakış”, Beyaz TV’de “Telebulmaca”, TRT Avaz’da “Yeni Gün” programlarını sunmuştur. “Ferhunde Hanımlar”, “Bizim Evin Halleri”, “Unutma Beni”, “Deniz Yıldızı” gibi dizilerde oyunculuk yapmış ve TRT’de yüzlerce film, belgesel ve fragman seslendirmiştir.

Devlet protokolleri, festivaller, özel geceler, kongre ve seminerlerde sunuculuk yapmaya, TRT’de program sunuculuğuna, oyunculuğa ve seslendirmeye sürdürmektedir.

Projeleri;

Rafadan Tayfa Dehliz Macerası Sinema Filmi 2017

Rafadan Tayfa (Hayri – Yumak – Rüstem Seslendirme) TV Dizisi 2015

Aşkların En Güzeli (Ekrem) TV Dizisi 2015

Rüzgarlı Sokak (Cahit) TV Dizisi 2013

Deniz Yıldızı TV Dizisi 5. Sezon boyunca (Selçuk)2013- 2009

Unutma Beni TV Dizisi 3. Sezon  boyunca (Avukat)2010- 2008

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.