Levent Gültekin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
356
Levent Gültekin kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Levent Gültekin kimdir?, biyografi sitemizde Levent Gültekin kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Levent Gültekin kimdir? kaç yaşında?, Levent Gültekin kimdir? memleketi neresi, Levent Gültekin kimdir? evi nerede, Levent Gültekin kimdir? nereli, Levent Gültekin kimdir? instagram, Levent Gültekin kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Levent Gültekin kimdir? Biyografi

Levent Gültekin kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Levent Gültekin kim? Levent Gültekin kimdir? Vatandaşlar aracılığıyla araştırılan isim. Son zamanlarda Levent Gültekin kimdir nerelidir? Sorusunun yanında Levent Gültekin nereli? Levent Gültekin kiminle evli?  Levent Gültekin karısı kim? Levent Gültekin hangi gazetede yazıyor? Gibi konular merak edilmeye başlandı. Peki, Gazeteci Levent Gültekin kimdir? Levent Gültekin yazıları ne anlatıyor? Levent Gültekin nerede yazıyor? İşte Levent Gültekin kimdir yaşamı.

Levent Gültekin, 1972 senesinde Ardahan’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamı memleketi Ardahan’da geçti. Ardahan’dan Üniversite eğitimi için ayrılmak zorunda kaldı. Levent Gültekin, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümü mezundur. Konya Selçuk Üniversitesinde de Uluslararası ilişkiler bölümünde yüksek lisansını bitirdi.

Gazeteci Levent Gültekin, gazetecilik kariyerine 1994 senelerının başlarında Yeni Şafak gazetesinde başladı. 1995 yılıda Yeni Şafak gazetesinin reklam müdürü olarak görev aldı. Tarihler 1998 yılını gösterdiğinde Yeni Şafak gazetesinden ayrıldı.  Haber Postası adıı verdiği bir günlük gazete çıkardı. Bu günlük gazete macerası çok uzun sürmedi. 1 sene sonra yeniden Yeni Şafak gazetesine döndü ve bu kez Genel Müdür olarak vazifeye başladı.

2000 senesinde Yeni Şafak gazetesinde yine ayrılık rüzgarları esti.  Bu kez Gerçek Hayat adında bir dergi paylaşımı yaptı. Gerçek hayat dergisi 5 yıl süre ile yayınlarına sürdü.

Takvimler 2007 senesini gösterdiğinde Star Medya grubunda İcra Kurulu Başkan Yardımcısı olarak vazifeye başladı. 2009 senesinde Star Gazetesinden istifa etti. Londra’ya giderek dil eğitimi aldı. 2010 senesinde Londra’dan döndü.

2010 senesinde medya grup başkanı olarak Cine5 kanalında görev yaptı.  Lakin çok kısa sürdü ve aynı yıl ayrıldı.

Çeşitli internet sitelerinde yazarlık yaptı. Levent Gültekin, 2015 senesinden beri Diken isimli internet sitesinde köşe yazılarını yazmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.