Levent Erim kimdir, Levent Erim kaç yaşında?

07.11.2021
466
Levent Erim kimdir, Levent Erim kaç yaşında?

Levent Erim kimdir, biyografi bölümünde Levent Erim biyografi sayfası ile karşınızdayız. Levent Erim kaç yaşında?, Levent Erim memleketi neresi, Levent Erim facebook, Levent Erim nereli, Levent Erim instagram, Levent Erim ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Levent Erim kimdir? başlığımızın detayları..

Levent Erim Kimdir – Levent Erim Biyografi

Levent Erim Turist rehberliği yaparken, üniversitede öğretmenlik okuyup, sonrasında radyoculuğa başlayan ve rastlantı sonucu başladığı öğretmenlik kariyeriyle yaptığı her işte olduğu gibi bunda da bir fenomene dönüşmüş.

 Levent Erim, Saint Benoit’yı bitirdikten sonra o dönemler turist rehberliği yapıyor ve turist rehberliğine devam ederken eğitim almak istediği için, iki tercih yapıyor. ikinci tercihi İstanbul Üniversitesi Fransızca öğretmenliği bölümünü yüksek puanla kazanıp okumaya başlayıp mezun oluyor. Hem okuyor hemde Turist rehberliğine devam ederken radyoculuğa başlamıştır.

 21 sene radyoculuk yaptıktan sonra oyuncu olarak  Kurtlar Vadisi, Ruhsar, Ağır Roman gibi filmlerde rol almıştır. Levent Erim, 2007 senesinde evlendiği 11 yıllık eşi Ayşe Feza Erim’le 2019 senesinde “anlaşmalı” olarak boşandı.
 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.