Lera Marchuk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
254
Lera Marchuk kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Lera Marchuk kimdir?, biyografi sitemizde Lera Marchuk kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Lera Marchuk kimdir? kaç yaşında?, Lera Marchuk kimdir? memleketi neresi, Lera Marchuk kimdir? evi nerede, Lera Marchuk kimdir? nereli, Lera Marchuk kimdir? instagram, Lera Marchuk kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Lera Marchuk kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Lera Marchuk
Doğum tarihi: 1999
Doğum yeri: İzmit
Boy: 1.75 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Murat Ceylan ile)
Meslek: Manken, Model
Facebook hesabı için tıklayın

Lera Marchuk nereli? Kaç yaşında?

Lera Marchuk age, yaş, kimdir, doğum tarihi, nereli, sevgilisi, boy kilo, instagram, kaç yaşında? Lera Marchuk Murat Ceylan sevgili mi? Murat Ceylan ve Lera Marchuk ayrıldı mı? Lera Marchuk mesleği, ne iş yapar? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Lera Marchuk yaşamı ve biyografisi

Lera Marchuk Ukrayna asıllı model ve mankendir. Lera Marchuk bir dönem Survivor yarışmacısı Murat Ceylan ile sevgili oldukları için gündeme gelmiş ve tanınmıştır.

Lera Marchuk Murat Ceylan sevgili mi

Lera Marchuk 1999 senesinde Ukrayna’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Ukrayna’da başladı. 2016 senesinden bu yana modellik yapmaktadır. 80-60-89 vücut ölçüleri ile ön plana çıkmaktadır. Lera Marchuk Ukrayna ve Avrupa’da büyük markaların modeli olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Lera Marchuk Kiev’de yaşamaktadır.

Lera Marchuk Murat Ceylan

Lera Marchuk Türkiye’de bir dönem Survivor yarışmacısı da olan müzisyen Murat Ceylan ile sevgilisi olması ile tanındı.  Lera Marchuk Murat Ceylan 2016 senesinden bu yana sevgili olmuşlardır. Lera Marchuk Murat Ceylan ile bunun bunun yanında magazin dünyasında en fazla öpüşme pozu ile yer almıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.