Larissa Gacemer kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
116
Larissa Gacemer kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Larissa Gacemer kimdir?, biyografi sitemizde Larissa Gacemer kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Larissa Gacemer kimdir? kaç yaşında?, Larissa Gacemer kimdir? memleketi neresi, Larissa Gacemer kimdir? evi nerede, Larissa Gacemer kimdir? nereli, Larissa Gacemer kimdir? instagram, Larissa Gacemer kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Larissa Gacemer kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Larissa Gacemer
Doğum tarihi: 5 Kasım 1988
Doğum yeri: Brezilya
Boy: 1.75 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Akrep
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Burak Gacemer ile)
Meslek: Model, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Larissa Gacemer nereli? Kaç yaşında?

Larissa Gacemer kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Larissa Gacemer eşi kimdir? Larissa Gacemer dini ne? Larissa Gacemer hastalığı nedir? Neden bebek sahibi olamıyor? Larissa Gacemer dizileri, yer aldığı diziler hangileri? Kim kimdir bölümümüzde Larissa Gacemer yaşamı ve biyografisi ile ilgili bilgiler vereceğiz.

Larissa Gacemer yaşamı ve biyografisi

Larissa Gacemer Brezilyalı model, yarışmacı, oyuncu ve fenomendir. Larissa Gacemer Türkiye’de Survivor 2013 ünlüler takımında yer alması ile tanındı. Ayrıca oynadığı dizi filmlerle adından söz ettirdi.

Larissa Gacemer dini

Larissa Gacemer 5 Kasım 1988 senesinde Brezilya Sao Paulo şehrinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Brezilya’da başladı. Ardından 4 yıl tiyatro eğitimi aldı.  Tiyatro okulundan mezun olduktan sonra reklamcılık alanında çalışmaya başladı. Bir çok Avrupa ve Asya ülkesinde bulunan Larissa Gacemer başt Amerika olmak üzere, Fransa, İngiltere, Japonya ve Türkiye’de reklam çalışmalarını yürüttü.

Larissa Gacemer’in Türkiye yolculuğu 2011 senesinde İzmir’de  gerçekleştirdiği bir reklam kampanyası ile başladı. Ardından İstanbul’da tertip edilen defilenin gecesinde eski basketbolcu Burak Gacemer ile tanıştı. Bu tanışma kısa süre sonra birlikteliğe ve ardından Mayıs 2011 tarihinde evliliğe dönüştü.

Larissa Gacemer hastalığı ne

Larissa Gacemer Türkiye’de televizyon ekranları önünde ünü ilk kez 2012 senesinde oynadığı “Krem” dizisi ile gerçekleşti. Ardından en büyük çıkışını Survivor 2013 Ünlüler ve Gönüllüler yarılma programında ünlüler takımında yer alarak yaptı. Ardından 2015 senesinde “O Hayat Benim” dizisinde rol alrak oyunculuk kariyerine sürdü.

Larissa Gacemer İngilizce ve Portekizce dillerini çok iyi bilmektedir. İnstagram ve Tiktok uygulmaları üzerinden milyonlarca takipçisi bulunmaktadır.  Larissa Gacemer 2020 senesinde sosyal platform hesabı üzerinden ocuk yapılmasını tavsiye eden takipçilerine doğuştan gelen bir rahatsızlığı olduğunu ifade ederek gündeme geldi. Larissa Gacemer  Burak Gacemer’in çocukları yoktur.

Larissa Gacemer dizileri ve filmleri

Larissa Gacemer yer aldığı diziler, oynadığı filmler aşağıda bulunmaktadır.

  • 2015 O Hayat Benim TV Dizisi
  • 2013 Survivor Yarışma Programı
  • 2012 Krem TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.