Lale Onuk kimdir, Lale Onuk kaç yaşında?

05.11.2021
375
Lale Onuk kimdir, Lale Onuk kaç yaşında?

Lale Onuk kimdir, biyografi bölümünde Lale Onuk biyografi sayfası ile karşınızdayız. Lale Onuk kaç yaşında?, Lale Onuk memleketi neresi, Lale Onuk facebook, Lale Onuk nereli, Lale Onuk instagram, Lale Onuk ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Lale Onuk kimdir? başlığımızın detayları..

Lale Onuk Kimdir – Lale Onuk Biyografi

1998 İstanbul doğumlu Lale Onuk, Varşova Sosyal Bilimler ve Psikoloji üniversitesi Psikoloji bölümü 2. sınıf öğrencisiyken Miss Turkey 2018’de 19. Numarada yarıştı.

Lale Onuk, Survivor’da yarışmaya Gönüllüler takımında yarışan Berkan Karabulut ile sevgilidir.Güzelliği ile dikkatleri üzerine Lale Onuk, sevgilisi Berkan Karabulut’la, çocukken gittileri yazlıkta tanışmıştır. Lakin o zamanlar çiftin içinde bir şey yaşanmamıştır. Yıllar sonra tekrar bir araya gelen ve bu biçimde ilişkileri başlayan çift sosyal platformda da bi hayli fenomendir.

Lale Onuk, sevgilisi Berkan Karabulut’a Survivor’da verdiği destek aracılığıyla büyük ilgi görmüştür. Bugünlerde sosyal platformda influencerlık yapan ve sevgilisi ile birlikte YouTube çeşitli videolar çekmektedir.

 Lale Onuk,sevgilisi Berkan Karabulut ile Exxen’de seyirci karşısına çıkan Benim İçin Yap programının sunuculuğunu üstlenmiştir. 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.