Kuzey Köker kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
356
Kuzey Köker kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kuzey Köker kimdir?, biyografi sitemizde Kuzey Köker kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kuzey Köker kimdir? kaç yaşında?, Kuzey Köker kimdir? memleketi neresi, Kuzey Köker kimdir? evi nerede, Kuzey Köker kimdir? nereli, Kuzey Köker kimdir? instagram, Kuzey Köker kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Kuzey Köker kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Kuzey Köker
Doğum tarihi: 2011
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.41 cm
Kilo: 38 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: İlköğretim
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu, Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Kuzey Köker nereli? Kaç yaşında?

Kuzey Köker kimdir, nereli, kaç yaşında, şarklıları, babası kim, bana bir masal anlat baba, hayat bayram olsa, yeni yıl, mutlu şarkım ile büyük çıkışlar yapan Kuzey Köker kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. 

Kuzey Köker yaşamı ve biyografisi

Kuzey Köker 2011 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da sürdürmektedir. Müzik kariyerinin en önemli figürü şüphesiz babası Candar Köker’dir. Babası Candan Köker İstanbul Teknik Üniverssitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı mezunu ve bunun yanı sıra Maestro Music Studios’ta Tonmaister olarak görev almaktadır.

Kuzey Köker müzik kariyeri müzik stüdyosunda “Arkadaşım Eşek” şarkısını seslendirirken başladı.Bu arada stüdyoda olan Şarkıcı Soner Arıca’nın dikkatini çeken bu ses kısa süre sonra “Neler Oluyor Hayatta” şakısının ortaya çıkmasına vesile olmuştur.  Soner Arıca ile bu şarkıyı seslendirdikten sonra epertuvarına bu kez “saklı, bana bir masal anlat baba, hayat bayram olsa, anne, yeni yıl, bilmece, mutlu şarkım, yer bildirimim gibi şarkıları eklemiştir.

Kuzey Köker gelecek vaad eden sanatçı olma özelliğini taşımakta olup müzik çalışmalarını sürdürmektedir.   

Kuzey Köker dizi ve filmleri

Kuzey Kökerherhangi bir dizi ve filmde oynamamıştır. Lakin video kliplerde rol almıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.