Kurtuluş Kuş kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
902
Kurtuluş Kuş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Kurtuluş Kuş Kimdir, biyografi sitemizde Kurtuluş Kuş ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kurtuluş Kuş kaç yaşında?, Kurtuluş Kuş memleketi neresi, Kurtuluş Kuş evi nerede, Kurtuluş Kuş nereli, Kurtuluş Kuş instagram, Kurtuluş Kuş ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Kurtuluş Kuş Biyografi

Kurtuluş Kuş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Kurtuluş Kuş müzisyen ve şarkıcıdır. 1 Ocak 1997 senesinde Karaman’da dünyaya geldi. Ünlü bestekar ve ses sanatçısı Ramazan Kuş’un oğludur. Günümüz itibariyle yaşı 24 yaşındadır. Kurtuluş Kuş Burak Bulut ile birlikte seslendirdiği Sevmedim Deme şarkısı ile yıldızı parladı ve kısa bir sürede milyonlara ulaştı.

Kurtuluş Kuş yaşamı ve biyografisi

Kurtuluş Kuş 1 Ocak 1997 senesinde Karaman’da dünyaya gözlerini açtı. Esasen memleketi Karaman’dır. Eğitim yaşamına Karaman’da başladı ve Güzel Sanatlar lisesini bitirdi. Babası bestekar ve ses sanatçısı Ramazan Kuş’tur. Müzikle iç içe büyüyen müzisyen Kurtuluş Kuş kısa bir sürede kabiliyetlerini müzikseverlere bir araya getirdi.

Kurtuluş Kuş müzik kariyerine 2020 senesinde Furkan Ceran ile başladı ve Ah Bu Şarkılar isimli şarkılarını çıkarttılar. Profesyonel müzik kariyerine Rüya Gibi single ile adım attı. Ardından El İnsaf teklisini sevenleri ile bir araya getirdi. Kurtuluş Kuş en büyük çıkışını Burak Bulut ile birlikte seslendirdiği Sevmedim Deme şarkısıyla yaptı ve milyonlar aracılığıyla izlenerek büyük bir rakama ulaştı. Mustafa Ceceli ile Leyla Mecnun şarkısını da seslendiren genç müzisyen şimdilerde müzik çalışmalarına sürdürmektedir.

Kurtuluş Kuş şimdilerde Ankara’da müzik çalışmalarına sürdürmektedir. Tuana Özkurt, Zehra Gülüç, Fundyy ve Can bay & Walker’ı beğeni ile dinlemektedir.

Kurtuluş Kuş boy kilo ve hangi burç?

Kurtuluş Kuş boyu 1.74 cm kilosu 80 kg ve burcu Oğlak.

Kurtuluş Kuş sevgilisi var mı?

Kurtuluş Kuş sevgilisi, aşk yaşamı ve özel yaşamına ilişkin bilgiler güncellenecektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.