Kürşat Juan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
1.347
Kürşat Juan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kürşat Juan kimdir?, biyografi sitemizde Kürşat Juan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kürşat Juan kimdir? kaç yaşında?, Kürşat Juan kimdir? memleketi neresi, Kürşat Juan kimdir? evi nerede, Kürşat Juan kimdir? nereli, Kürşat Juan kimdir? instagram, Kürşat Juan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Kürşat Juan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Kürşat Juan
Doğum tarihi: 2000
Doğum yeri: İzmir
Boy: 1.80 cm
Kilo: 63 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bekar
Meslek: Tiktoker, Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Kürşat Juan nereli? Kaç yaşında?

Kürşat Juan kimdir nerelidir, kaç yaşında, gerçek adı soyadı, sevgilisi, boyu, kilosu ve burcu? Kürşat Juan Berke Juan kardeş mi? Tik Tok fenomeni Kürşat Juan yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. 

Kürşat Juan yaşamı ve biyografisi

Kürşat Juan Türk Tiktoker ve fenomendir. Tiktok ve diğer sosyal platform kanaları üzerinden paylaşımı yaptığı, video, fotoğraf ve söyleşilerle tanındı.

Tik Tok fenomeni Kürşat Juan hayatı ve biyografi bilgileri

Kürşat Juan 2000 senesinde dünyaya gözlerini açtı. TikTok video platformu üzerinden paylaşımı yaptığı içeriklerle kısa süre içinde takipçi sayısını yükselten Kürşat Juan TikTok uygulaması üzerinden milyonlarca beğeniye sahip. Kürşat Juan cazibesi ve git gide artan popülaritesi bir çok kişi için anlaşılmaz olsa da, yaratıcı ve keyifli kısa videoların bunun yanında trendleri, olağandışı yaratıcılık araçları ile çeşitli platformlara yaymayı başarabilen bir fenomendir. Bunun bunun yanında 10 Aralık 2019 tarihinde “Aldığım en güzel ödül dediği”  “Türkiye Başarı Ödülleri’nde” “En kaliteli çıkış yapan Tiktoker” ödülünün sahibi oldu.

Kürşat Juan 2019 senesinde başarısını ispatlayan en büyük organizasyonlardan birisi de Sosyal medya fenomenleri olarak Edirne’de takipçileriyle buluşmaları sırasında bir araya gelen resimdir.  2019 senesinde Edirne’de Margi Outlet AVM’de takipçileriyle buluşan Kürşat Juan ve diğer fenomen dostları için takipçiler gözyaşlarını tutamadığı gibi, canlı görmek ve fotoğraf çekilebilmek için kimi çığlık attı, kimi de sevinçten gözyaşı dökmüştür.

Kürşat Juan bunun yanı sıra 2019 senesinde İstanbul Karatal’da “Anatolium Marmara AVM’de” Berkay Akman, Berke Juan, Cemre Solmaz ve Tsbusy ile söyleşi düzenlemiştir. Kürşat Juan sevgilisi Ceren Yaldız’dır. Başarılı fenomen video ve fotoğraf içeriklerini sunmaya sürdürmektedir. Kürşat Juan üniversite öğrencisi olup Dans Bölümü’nde eğitimini sürdürmektedir.

@küküjuan

Küçük bir öneri ?

♬ orijinal ses – tugraozkn

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.