Kumru Tibet kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
1.010
Kumru Tibet kimdir, nereli, kaç yaşında?

Kumru Tibet Kimdir, biyografi sitemizde Kumru Tibet ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kumru Tibet kaç yaşında?, Kumru Tibet memleketi neresi, Kumru Tibet evi nerede, Kumru Tibet nereli, Kumru Tibet instagram, Kumru Tibet ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Kumru Tibet Biyografi

Kumru Tibet kimdir, kaç yaşında, nereli?

Kumru Tibet Yeşilçam ve yakın dönem Türk Sineması’nın usta oyuncusu, yönetmeni ve senaristi Kartal Tibet’in kızıdır. 23 Nisan 1973 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Günümüz saygınlığı ile 48 yaşındadır. Annesi Gündüz Tibet, kardeşi Kanat Tibet ve üvey kardeşi ise Civan Canova’dır.

Kumru Tibet yaşamı ve biyografisi

Kumru Tibet 23 Nisan 1973 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi Gündüz Tibet gençliği ve güzelliği ile göz kamaştıran dönemin önemli isimlerindendir. Babası Kartal Tibet Türk Sineması ve Yeşilçam Sinemasının usta oyuncusu, yönetmeni ve bunun yanı sıra senaristidir. Kanat Tibet ve Civan Canova isminde iki kardeşi bulunmaktadır. Civan Canova Kumru Tibet’in üvey kardeşidir.  Civan Canova oyuncudur. Kanat Tibet ise hem oyuncu hem de senaristtir.

Kumru Tibet eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. İstanbul’da doğup büyüdü. Babası Kartal Tibet, kardeşleri Kanat Tibet ve Civan Canova basında sürekli olarak yaptıkları işlerle ekranları doldurdu. Kumru Tibet ise film sektörü ve oyunculuk gibi kavramlarda ayrı ve basından uzak bir hayat sürdü. Ardından evlendi. Kumru Tibet evlendikten sonra Kumru Tibet Aydın soyadını aldı. Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

Kumru Tibet 2 Temmuz 2021 tarihinde babası Kartal Tibet’i kaybetmiştir. Kumru Tibet ne iş yapıyor, kaç yaşında nereli, Kartal Tibet’in kaç tane çocuğu var? Kumru Tibet eşi ve fotoğrafları, Kumru Tibet Aydın ile ilgili bilgileri derledik.

Kumru Tibet boy kilo ve hangi burç?

Kumru Tibet boyu, kilosu güncellenecektir. Kumru Tibet burcu Boğa.

Kumru Tibet eşi kim?

Kumru Tibet evlendikten sonra Aydın soyadını aldı. Lakin Basından uzak bir yaşam süren Kumru Tibet eşi ile ilgili internet kaynaklarında herhangi bir bilgi bulunmamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.