Kübra Tanış kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
1.334
Kübra Tanış kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kübra Tanış kimdir?, biyografi sitemizde Kübra Tanış kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kübra Tanış kimdir? kaç yaşında?, Kübra Tanış kimdir? memleketi neresi, Kübra Tanış kimdir? evi nerede, Kübra Tanış kimdir? nereli, Kübra Tanış kimdir? instagram, Kübra Tanış kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Kübra Tanış kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Kübra Tanış
Doğum tarihi: 1988
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.70 cm
Kilo: 60 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Bilinmiyor
Medeni hali: Evli (Fırat Tanış ile)
Meslek: Bilinmiyor
İnstagram hesabı için tıklayın.

Kübra Tanış kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Kübra Tanış kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu, instagram hesabı, ne iş yapıyor, yer aldığı diziler, kiminle evli, oyuncu Fırat Tanış ile ne zaman evlendi? Kızının adı ne, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Kübra Tanış yaşamı ve biyografisi

Kübra Tanış 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Kübra Tanış medya ve magazin dünyasından bi hayli uzakta olan bir isim. Kendisi Oyuncu ve Müzisyen Fırat Tanış’ın eşidir. Kübra Tanış Fırat Tanış ile ne zaman tanıştığı bilinmemektedir. Lakin 2014 senesinde dünya evine girdikleri bilinmektedir.

Aynı yıl içinde 24 Temmuz 2014 tarihinde bir kız çocukları dünyaya gözlerini açtı. Kızının adı da bilinmemekte. Oyuncu Fırat Tanış özel yaşamını magazin ve medya dünyasından uzak tutan bir isim olarak bilinmektedir. Bu nedenle Kübra Tanış ve kızı ile ilgili bilgiler bi hayli kısıtlıdır.

Kübra Tanış ne iş yapıyor?

Medyada Kübra Tanış ne iş yapıyor şeklinde sorulara karşın bunun yanı sıra yer aldığı diziler var mı şeklinde de araştırma yapılmıştır. Lakin, Kübra Tanış mesleği ile ilgili yeterli bir bilgi yoktur. Kübra Tanış eşi Fırat Tanış ve kızları ile birlikte İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Kübra Tanış eşi ve kızının fotoğrafları

Kübra Tanış oynadığı diziler
Kübra Tanış nereli
Kübra Tanış instagram
Fırat Tanış kızının adı
Fırat Tanış ilk eşi
Fırat Tanış eski eşi
Kübra Tanış yaş
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.