Kübra Süzgün kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
181
Kübra Süzgün kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Kübra Süzgün kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Kübra Süzgün kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kübra Süzgün kimdir? kaç yaşında?, Kübra Süzgün kimdir? memleketi neresi, Kübra Süzgün kimdir? evi nerede, Kübra Süzgün kimdir? nereli, Kübra Süzgün kimdir? instagram, Kübra Süzgün kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Kübra Süzgün kimdir? Biyografi

Kübra Süzgün nereli? Kaç yaşında?

Kübra Süzgün kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Kübra Süzgün yer aldığı diziler? Kübra Süzgün annesi, babası, ailesi? Kübra Süzgün ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Kübra Süzgün yaşamı ve biyografisi

Kübra Süzgün Türk çocuk dizi, sinema ve reklam oyuncusudur. Oynadığı dizilerle adını duyurmuştur.

Kübra Süzgün oynadığı diziler

Kübra Süzgün 26 Haziran 2009 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Kübra Süzgün eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Günümüzde hem oyunculuk yapmakta hem de eğitim hayatına sürdürmektedir. Kübra Süzgün oyunculuk kariyerine çocuk yaşlarda başladı. Kübra Süzgün kameraların karşısına ilk kez 2015 senesinde “Arka Sokaklar” dizizinde “Melek” rolü ile adım attı. Aynı yıl “Kördüğüm” dizisinde “Aslı” ve “Yaz’ın Öyküsü” dizisinde “Damla” rolüne hayat verdi. Kübra Süzgün beyazperde de ilk kez 2016 senesinde “Resimdeki Sevgili” sinema filminde oynadığı “Merve” rolü ile boy gösterdi. 2017 senesinde ise “Cingöz Recai” sinema filminde “Zeynep” rolü ile sevenlerinin karşısına çıktı.

Kübra Süzgün annesi, babası, ailesi

Kübra Süzgün en büyük çıkışını 2017 yapımı “Kadın” dizisinde oynadığı “Nisan” rolü ile yaptı. 2020 senesinde “Çocukluk” dizisinde “Mozi” kişiliğine hayat veren Kübra Süzgün boyu 1.40 cm kilosu 32 kg burcu Yengeç’tir.

Kübra Süzgün dizileri ve filmleri

Kübra Süzgün yer aldığı diziler? Kübra Süzgün hangi dizilerde ve filmlerde oynadı?

  • 2020 Çocukluk – Mozi
  • 2017 Cingöz Recai – Zeynep
  • 2017 Kadın – Nisan Çeşmeli
  • 2016 Resimdeki Sevgili – Merve
  • 2016 Mayıs Kraliçesi – Aslı
  • 2016 İçerde – Eylem
  • 2015 Kördüğüm – Aslı
  • 2015 Yaz’ın Öyküsü – Damla
  • 2015 Arka Sokaklar – Melek
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.