Kübra Par Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
358
Kübra Par Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kübra Par Kimdir?, biyografi sitemizde Kübra Par Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kübra Par Kimdir? kaç yaşında?, Kübra Par Kimdir? memleketi neresi, Kübra Par Kimdir? evi nerede, Kübra Par Kimdir? nereli, Kübra Par Kimdir? instagram, Kübra Par Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Kübra Par Kimdir? Biyografi

Kübra Par Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Gazeteci ve sunucu Kübra Par Habertürk ekranlarında ve Haberütk Gazetesi’nde çalışmalarını sürdürmektedir. Medya, Gazetecilik ve Televizyonculuk kariyerine yolculuğu üniversite

senelerından sonra başladı.  Gazeteci Kübra Par 20 Nisan 1984 senesinde Erzincan’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim ve öğrenim yaşamı ilk kez memleketinde başladı.

Üniversite öğrenimi için İstanbul’a geldi. Marmara Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü başarı ile bitirdi. Daha sonra Boğaziçi Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini bitirdi.

Kariyer yolculuğu ilk kez 2003 senesinde Cahit Zarifoğlu şiir ödüllerinde “Nisanın Gölgesi” adlı şiiriyle jüri özel ödülünü aldı.

Gazetecilik kariyerini Habertürk Web Haber Müdürü olarak sürdürmektedir. Her Pazar Gazete Habertürk’te ‘Haftanın Röportajı’ bölümünü hazırlamaktadır.

Ayrıca Habertürk ekranlarında ‘Açık ve Net’ isimli televizyon programını hazırlayıp sağlamaktadır.

Bunun dışında Kübra Par ve Eren Eğilmez Habertürk ekranlarında “Gerçek düşüncesi Ne?” programını birlikte sağlamaktadırlar.

Özel yaşamında Yönetmen Mahmut Fazıl Coşkun ile evlidir. Asıl ve tam adı ise Kübra Parmaksızoğlu Coşkun’dur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.