Kübra Batuhan kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
979
Kübra Batuhan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Kübra Batuhan Kimdir, biyografi sitemizde Kübra Batuhan ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kübra Batuhan kaç yaşında?, Kübra Batuhan memleketi neresi, Kübra Batuhan evi nerede, Kübra Batuhan nereli, Kübra Batuhan instagram, Kübra Batuhan ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Kübra Batuhan Biyografi

Kübra Batuhan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Kübra Batuhan sosyal platform fenomeni çifttir. Kübra Kuş Batuhan Canpolat birleşiminden oluşmuştur. Kübra Kuş 20 Mayıs 2001 tarihinde dünyaya geldi.  Günümüz itibari ile yaşı 20 yaşındadır. Batuhan Canpolat 2000 tarihinde dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 21 yaşındadır. Kübra Batuhan sosyal platform üzerinden paylaşımı yaptıkları içeriklerle tanınmaya başladı.

Kübra Batuhan yaşamı ve biyografisi

Kübra Kuş 20 Mayıs 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Memleketi aslen bilinmemekte. Nişanlısı Batuhan Canpolat 2000 senesinde dünyaya geldi. Memleketi aslen Sivas’tır.

Kübra Kuş kendi ismini taşıdığı Kübra Kuş Desing isimli butiğe sahiptir. Sürekli nişan kombinleri ile takipçilerinin karşısına çıkan Kübra Kuş Nişan Kız lakabını almıştır. Kübra Batuhan 6 yıllık birliktelikleri sonrasında 2020 senesinde 15 Ağustos tarihinde nişanlandı. Yakın bir tarihte nikah masasına oturdu çift.

Kübra Batuhan çifti fenomen olarak özellikle de kombinler hususunda bir hayli önemli kitleye sahiptirler. Günümüzde 1 milyonun izerinde takipçileri bulunan genç fenomenler paylaşımlarını ve sahip oldukları butiğin işlemeciliğini sürdürmektedirler.

Kübra Batuhan boy kilo ve hangi burç?

Kübra Batuhan boyu Kübra Kuş boyu 1.60 cm  kilosu 52 kg burcu İkizler.

Batuhan Canpolat boy kilo ve hangi burç?

Batuhan Canpolat boyu 1.80 cm  kilosu 74 kg burcu İkizler.

Kübra Batuhan çifti kaç yaşında, yaşları, eski halleri, evli mi, nişan, düğün, söz, yapıldı mı, evlendi mi? Kübra Kuş ve Batuhan Canpolat ile ilgili araştırılan detayları derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.