Kubilay Karça kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
434
Kubilay Karça kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kubilay Karça kimdir?, biyografi sitemizde Kubilay Karça kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kubilay Karça kimdir? kaç yaşında?, Kubilay Karça kimdir? memleketi neresi, Kubilay Karça kimdir? evi nerede, Kubilay Karça kimdir? nereli, Kubilay Karça kimdir? instagram, Kubilay Karça kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Kubilay Karça kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Kubilay Karça
Doğum tarihi: 20 Kasım 1996
Doğum yeri: Eskişehir
Boy: 1.66 cm
Kilo: 58 kg
Burcu: Akrep
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Rap Sanatçısı
İnstagram hesabı için tıklayın

Kubilay Karça nereli? Kaç yaşında?

Kubilay Karça kimdir, yaş,  aslen nereli, boy kilo, şarkıları ve albümleri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Kubilay Karça yaşamı ve biyografisi

Kubilay Karça Türk Hiphop Rap müzik sanatçısıdır. Kumpas adlı ilk single çalışması ile yıldızı kısa bir sürede parlayarak kısa bir sürede milyonlarca hedef kitlesine sahip oldu.

Kubilay Karça 20 Kasım 1996 senesinde Eskişehir, Sivrihisar’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Sivrihisar’da başladı. Ali Güven Mesleki Lisesi ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra üniversite yaşamına Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm İşletme Bölümü’nde sürdü. Müzik dünyasında ilk kez ağırlıklı arabesk dinleme başladı. Ardından Rap müziğe yöneldi.

Kubilay Karça üniversiteden mezun olduktan sonra kısa bir dönem otelde çalışmaya başladı. Lise senelerında ilgi odağı olduğu Rap dünyasına dünyaca ünlü Eminem’i dinleyerek başladı ev kısa bir süre sonra ilk profesyonel çalışması olan Kumpas ile müzik piyasasına merhaba dedi.

Kubilay Karça şarkı ve albümleri

Kubilay Karça şarkıları ve albümlerinin olduğu müzik çalışmaları aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • Mücevher
  • Eyvallah
  • Cehennem Ateşi
  • Organize İşler
  • Kumpas
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.