Kuaförüm Sensin Jürisi Işıl Reçber Kimdir?

26.10.2021
158
Kuaförüm Sensin Jürisi Işıl Reçber Kimdir?

Kuaförüm Sensin Jürisi Işıl Reçber Kimdir?, biyografi sitemizde, Kuaförüm Sensin Jürisi Işıl Reçber Kimdir? başlığı altında makale bir araya getirdik. Kuaförüm Sensin Jürisi Işıl Reçber Kimdir? biyografisi yazımızda…

Kuaförüm Sensin Jürisi Işıl Reçber Kimdir?

Kuaförüm Sensin programında jürisi Işıl Reçber kimdir ve nerelidir? Yaşı ve burcu nedir? Boyu ve kilosu nedir? Evli mi? Tüm ayrıntılar biyografi yazımızda.

Işıl Reçber Kimdir?

Işıl Reçber, 5 Ekim 1977 tarihinde Gaziantep’te dünyaya geldi. Esasen de Gazianteplidir. Ailesi Arnavut kökenli olan ünlü ismin babası ticaretle uğraşmaktadır.

5 yaşında okula gitmeden okuma yazmayı öğrendi. Türk Dili ve Edebiyatı mezunu olan annesinin de etkisiyle okul yaşamı boyunca hep derece aldı.
Üniversite senelerında basketbol takımındaydı. Sonra tenis oynamaya başladı.

Gençlik senelerını Antalya’da ailesiyle birlikte geçiren Reçber, eşi eski kaleci Rüştü Reçber ile Antalya’da tanıştı.
Dönemin Antalyaspor kalecisi Rüştü Reçber ile tanışan Işıl Reçber, modacılıkla uğraşıyor.
Rüştü Reçber ile tanıştıktan sonra birlikteliklerini 1997 senesinde evlilikle taçlandırdı.
Çiftin biri kız biri erkek olmak üzere 2 çocuğu bulunmaktadır. Uzun süredir sürdürdükleri evlilikleri ile çift ünlüler camiasında örnek bir aile olmuştur.

Modayla ilgilenen Işıl Reçber, kendi adını taşıdığı bir parfüm markası kurdu. Aynı zamanda şimdiye kadar farklı kategorilerde kendi markasını yaratan Işıl Reçber’in özel koleksiyonlarda imzası yer alıyor.

Moda dünyasında hem tasarım hem de üretim tarafında uzun yıllardır aktif olarak bulunmaktadır. Kendi adına kıyafetten, ayakkabıya kadar bir çok koleksiyonu mevcuttur. Sık sık giydiği kıyafetler, saç tasarımı ve makyajlarıyla gazete ve dergilerde bulunan Işıl Reçber bunun yanı sıra sosyal sorumluluk projelerinin de ileri gelen isimlerinden.

Birçok dernek ve vakfın faaliyetlerine katkıda bulunan Işıl Reçber’in Kick-box, tenis ve pilates gibi birden çok spor dalı ile arası bi hayli iyi.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ünlü isimlerden birisi olan Işıl Reçber,
İnstagram’ında günlük ve cemiyet yaşamından kareler paylaşıyor.
Bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile İnstagram hesabında 482 bine yakın takipçisi bulunan Işıl Reçber, fotoğraflarıyla ve videoları ile beğeni topluyor.
Pek video paylaşmasa da yakın günlerde kendisine bir YouTube kanalı da açtı.

İnstagram adresi

https://www.instagram.com/isilrecber/

YouTube kanal adresi

https://www.youtube.com/channel/UCZVYZzvcFObiraygfG-lgYw/

Bir dönem Patron adlı moda programında jüri kullanıcı hesabı yapan Işıl Reçber şimdilerde Show TV ekranlarında yayına giren Kuaförüm Sensin programında jüri olarak yer alıyor. Ünlü bir isim olduğu için araştırılan şu bilgileri de verelim. Işıl Reçber Terazi burcudur. 1.80 boyunda ve 65 kilodur.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.