Korcan Kol kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
228
Korcan Kol kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Korcan Kol kimdir?, biyografi sitemizde Korcan Kol kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Korcan Kol kimdir? kaç yaşında?, Korcan Kol kimdir? memleketi neresi, Korcan Kol kimdir? evi nerede, Korcan Kol kimdir? nereli, Korcan Kol kimdir? instagram, Korcan Kol kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Korcan Kol kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Korcan Kol
Doğum tarihi: 2001
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.70 cm
Kilo: 55 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Ortaöğretim
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Korcan Kol nereli? Kaç yaşında?

Korcan Kol kimdir yaş, nerelidir, boyu, sevgilisi, yer aldığı diziler, yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak. Korcan Kol Kuzey Yıldızı Emin kim düşünüyorsanız işte detaylar.

Korcan Kol yaşamı ve biyografi detayları

Korcan Kol Türk dizi ve reklam oyuncusudur. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki’nin Loft reklam filminde camları kırarak kurtardığı tavşan olarak tanındı. En büyük çıkışını 2019 senesinde Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde Emin kişiliğine hayat vererek gerçekleştirdi.

Korcan Kol 2001 yılnda İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Ortaöğretim mezunu olan yakışıklı oyuncu oyunculuk eğitim hayatına halen 14 yaşındayken başladı. Kamera önü oyunculuk eğitimlerini hem 17’li yaşlarında hem de 19 yaşında sürdürmeye sürdü. Bu arada okul eğitimini aşçılık üzerine bitirdi. Oyunculuğa başlamadan önce bazı otel konseptlerinde aşçı olarak görev aldı. Beslenme, vücut geliştirme ve kickboks sporları yapan Korcan Kol suedacilstudio ‘da oyunculuk eğitimi aldı.

Kameraların karşısına 2019 senesinde Aleyna Tilki ile “Loft” reklamında oynaması ile geçti. İlk dizi film projesi ise “Kuzey Yıldızı İlk Aşk” dizisi oldu. Bu dizide “Emin” kişiliğine hayat verdi.

Kendisini iradeli bir kişilik olarak tanımlayan oyuncu Sigara ve alkol kullanmamaktadır. Hayranlarının merak ettiği saç rengine ilişkin olarak da kendi doğal saç rengi olduğunu vurgulayarak sürekli olarak bakım yaptığını dile getirmiştir.

Korcan Kol dizi ve filmleri

Korcan Kol yer aldığı diziler, filmleri, klip çalışmaları aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2019 – Kuzey Yıldızı İlk Aşk (Emin)
  • 2019 – Loft Reklam Çekimi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.