Köfteci Yusuf kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
467
Köfteci Yusuf kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Köfteci Yusuf kimdir?, biyografi sitemizde Köfteci Yusuf kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Köfteci Yusuf kimdir? kaç yaşında?, Köfteci Yusuf kimdir? memleketi neresi, Köfteci Yusuf kimdir? evi nerede, Köfteci Yusuf kimdir? nereli, Köfteci Yusuf kimdir? instagram, Köfteci Yusuf kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Köfteci Yusuf kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Yusuf Akkaş
Doğum tarihi: 1978
Doğum yeri: Bursa
Boy: 1.73 cm
Kilo: 75 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Lise
İlişkisi: Evli
Meslek: Girişimci, İş Adamı
İnstagram hesabı için tıklayın

Köfteci Yusuf nereli? Kaç yaşında?

Köfteci Yusuf kimdir, aslen nereli, eğitimi, menü, kahvaltı fiyat aralıkları? Köfteci Yusuf sahibi Yusuf Akkaş kimdir? Şube sayısı kaçtır? Köfteci Yusuf at eti haberleri doğru mu? Ailesi, evli mi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Köfteci Yusuf yaşamı ve biyografisi

Köfteci Yusuf gerçek adı ile Yusuf Akkaş Türk girişimci ve iş insanı. Köfteci Yusuf markası’nın kurucusudur. Bugün Köftci Yusuf 100’ü aşkın şubesi ile Türkiye’nin farklı lokasyonlarında hizmet vermeye sürdürmektedir.

Köfteci Yusuf yani Yusuf Akkaş 1978 senesinde Bursa, Yenişehir-Kızılhisar Köyü’nde 3 çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına ara veren Yusuf Akkaş liseden mezun olduktan sonra çeşitli sektörlerde çalışmaya başladı. Daha sonra kendi köylerinde babasının işlettiği kahvehanede çalışmaya başladı.

İş yaşamına 1996 senesinde İznik’te yalnızca 4 masası olan köfteci dükkanını açarak başladı. 1998 senesinde 4 masalık işletmeyi 600 masaya yükselterek büyük bir çıkış sağladı. Bursa’da açılan ve giderek büyüyen Köfteci Yusuf markası lezzeti ve hizmet değeri ile bir anda büyüyerek başta büyük şehirler olmak üzere Anadolu’nun farklı illerinde hizmet vermeye başladı. Bugün Türkiye genelinde 100’e yakın şubesi bulunan Köfteci Yusuf menü, kahvaltı fiyat aralıkları ile de bi hayli caziptir.

Köfteci Yusuf A.Ş. markası avrupa standartlarında Türkiye’nin en büyük Köfteci fabrikası olarak bilinmektedir. 2015 senesinde Türkiye’nin En İyi 10 Yol Lokantası sıralamasında 1. seçilmiştir. Köfteci Yusuf haberleri içinde sılsız olan haber başlıkları ise şöyle sıralanmaktadır. Köfteci Yusuf at eti kullanmamaktadır. Sedat Peker’in marka ile ortaklığı söz konusu değildir. Bilal Erdoğan’ın Köfteci Yusuf’u satın aldı haberi ise gerçek değildir. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.