Kerimcan Durmaz Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
925
Kerimcan Durmaz Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kerimcan Durmaz Kimdir?, biyografi sitemizde Kerimcan Durmaz Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kerimcan Durmaz Kimdir? kaç yaşında?, Kerimcan Durmaz Kimdir? memleketi neresi, Kerimcan Durmaz Kimdir? evi nerede, Kerimcan Durmaz Kimdir? nereli, Kerimcan Durmaz Kimdir? instagram, Kerimcan Durmaz Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Kerimcan Durmaz Kimdir? Biyografi

Kerimcan Durmaz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Kısa Biyografi

Kerimcan Durmaz kimdir? Estetiksiz hali artık aşağı yukarı herkes aracılığıyla bilinmekte. Lakin Kerimcan Durmaz aslen nereli? Ailesi, askerlik ile alakalı durumu, ailesi, ablası, muhafazakâr yönü, Cübbeli Ahmet Hoca’nın onun ile ilgiliki yorumu, özel yaşamı, beklentileri, sevgilileri, istekleri, aylık kazancı, kısacası yaşamına ilişkin bilinmeyenleri eminim düşünüyorsunuzdur.

Kerimcan Durmaz İnternet fenomeni. Evet ama bu biyografimizde Kerimcan Durmaz ile alakalı öğreneceğiniz çok şey var. Peki, Kerimcan Durmaz kimdir? Nasıl ünlü oldu? Kerimcan Durmaz serveti ne kadar?

Kerimcan’ın Sevgilisi kimdir?

Kerimcan Durmaz ruj ve makyaj tarzı ile Türkiye’de estetik ile sanatı bir araya getirebilen özel bir kişilik. Tabi iş yaşamından ziyade ailesi de herkesin ilgi konusu oldu. Hatırlanacağı üzere Kerimcan Durmaz ablası ile bir fotoğraf yayınlamıştı. Üstelik ablası modern ve kapalı bir giyime sahipti. Kerimcan Durmaz sevgilisi kim? Sorusu ile de çok konuşuldu. Lakin kendisi bu hayat yalnızca bir kez aşık olmuş. Kerimcan Durmaz’ın yüreğindeki isim ise sır gibi saklı. Kerimcan Durmaz konseri veya konserleri arada bir olaylı geçse de onu seven kocaman bir hedef kitlenin varlığı inkar edilemez. Kerimcan Durmaz instagram ve daha birden fazla sosyal platform kanalını en akıllıca kullanan bireylerden birisi. Kerimcan Durmaz burun cerrahi operasyonu olduktan sonra kendisine bir güzellik ve karizma kattı. Peki, Kerimcanın sevgilisi kimdir? Ya da Kerimcanın sevgilileri kimler?

Kerimcan Durmaz Makyajı

Kerimcan Durmaz cilt bakımı hususunda renk ve tonların abartısız kullanılacağı yönünde iyi bir sanatçı olma yolunda ilerliyor. Kerimcan Durmaz makyajı ile birden fazla hayranını büyülüyor. Hatta birden fazla kadının bile bu tonları merakla takip ettiğini belirtebiliriz.

Kerimcan Durmaz yaşamı aslında tamamen görünenin arkasında saklı gizli ama sevinç dolu bir dünya. Bazı zaman başkalarının sesi, arada bir yadırganan bireylerin silueti, arada bir vicdanların en ağır sesi. Kerimcan Durmaz haber başlıklarında, magazinde ve sosyal medveya deyim yerindeyse kendi Cumhuriyetinde aslında bağımsızlığını ilan eden cömert ve bir o kadar keyifli bir insan. Kerimcan Durmaz hikayesi yalnızca bunlarla da sınırlı değil. İşte Kerimcan Durmaz biyografisi.

Kerimcan Durmaz’ın özel yaşamı

Kerimcan Durmaz 1994 senesinde Balıkesir’in Erdek beldesinde dünyaya gözlerini açtı. Lakin kendisi İstanbul Yeniköy’de doğup büyüdğü söylenebilir. Kerimcan Durmaz’ın  iki ablası var. Kerimcan Durmaz ailesine genelde incelediğimizde babası restoran sahibidir. Annesi ise klasik Türk kadını ev hanımefendisidir. Burcunu merak edenler için Akrep burcu. Eğitim yaşamını İstanbul’da bitirdi.

Lise senelerında sınıfta kağıtlara çizdiği ve Kerimcan Durmaz Sonbahar/Kış koleksiyonu şeklinde çizimler yaptı. Henüz ufak yaşlarda Beyonce, Justin Bieber gibi dünya starlarını takip etti. Bir gün ünlü bulunacağının hayali ile büyüdü. M.A.C’te makyözlük yapmaya başladı.

Kerimcan Durmaz bugün Make-Up Artist. Aynı zamanda DJ’lik yapmakta. En büyük hayali ise tabi ki bir gün iyi bir tasarımcı olmak. Kendisini kıskanç ve zor brisi olarak tanımlayan Kerimcan Durmaz, yaşamı boyunca yalnızca 1 kez aşık olmuştur.

İddialar içinde aylık kazancının 200 Bin TL üzerinde olduğu bilinmekte. Kerimcan Durmaz’ın  “Sizceğğğ” “Ablan star bebeğim” gibi kelimeleri bugün bile dalga dalga yayılmaya sürdürmekte. En yakın dostları ise Caner Çalışır, Hakan Kakız ve Samet Licina.

“Bir TV programında eşcinseller gündeme gelirken, sunucu Türker Akıncı isim vermeden Kerimcan Durmaz’ı gündeme getirdi.

“Cübbeli Hoca ise erkekten kadına özenenler için “Allah onları lanet etsin. Kırıtarak konuşmalar ve kırıtarak yürümeleri var. Erkeklerden kadınlara, kadınlardan erkeklere benzemeye çalışanlar var. Bunlara genel bir lanet var. Bu Allah’ın yarattığına müdahaledir. Hormonla savunuyorlar kendilerini… Git o zaman tedavi ol” şeklinde konuşmuştu.”

Kerimcan Durmaz şimdilerde Danla Bilic ile “Şey Dermişim” youtube kanalında birlikte yar almaktadırlar.

Kerimcan Durmaz Sosyal medya hesapları

instagram Hesabı: www.instagram.com/kerimcandurmaz
Twitter Hesabı: https://twitter.com/kerimcandurmaz
Facebook Hesabı: Yok

Kerimcan Durmaz Fotoğrafları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.