Kerim Tuna Kaba kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
727
Kerim Tuna Kaba kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kerim Tuna Kaba kimdir?, biyografi sitemizde Kerim Tuna Kaba kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kerim Tuna Kaba kimdir? kaç yaşında?, Kerim Tuna Kaba kimdir? memleketi neresi, Kerim Tuna Kaba kimdir? evi nerede, Kerim Tuna Kaba kimdir? nereli, Kerim Tuna Kaba kimdir? instagram, Kerim Tuna Kaba kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Kerim Tuna Kaba kimdir? Biyografi

Kerim Tuna Kaba kimdir? Esasen nereli? Kaç yaşında?

Henüz ilkokul saatleri civarında bir öğrenci, fakat onu diğer öğrencilerden ayıra birden fazla özel kabiliyetleri var. Günümüzde 9 yaşında olmasına rağmen kariyer yolculuğu dolu dolu. Üstelik gelecek vaat eden oyuncular içinde yer alıyor. 2013 senesinde oynadığı Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz’ün senaristliğini ve yönetmenliğini üstüne aldığı “İçimde Akan Nehir” sinema filminde beyazperdede seyircisi ile buluştu. Oreo, Brillant ve Defacto markalarının reklam yüzü oldu. Hem sinema hem de dizi film projelerinin ilgi ile izlenen çocuk oyuncuları içinde yer aldı. İşte Kerim Tuna Kaba yaşamı ve biyografisine ilişkin bilmeniz gereken tüm detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle buluşturuyoruz.

Kerim Tuna Kaba yaşamı ve biyografisi ile ilgili

Sinema, dizi ve reklam oyuncusu Kerim Tuna Kaba 17 Aralık 2010 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına burada başladı. Medya ve kariyer yolculuğuna başladığında halen 3 yaşındaydı. 2013 senesinde Ayna grubunun solisti Erhan Güleryüz’ün senaristliğini ve yönetmenliğini üstüne aldığı “İçimde Akan Nehir” sinema filminde ilk oyunculuk deneyimini yaşadı. 2015 senesinde Oreo Reklamı ve akabinde Defacto katalog çekimlerinde ve 2017 senesinde Brillant Reklam yüzü oldu. Aynı yıl içinde hem Siyah Beyaz Aşk  hem de ArifV216 projelerinde yer aldı. En büyük çıkışını ise Leke dizisinde Kerim Tuna Kaba Murat adında işitme engelli bir çocuğa hayat vererek tüm dikkatleri üzerine toplamayı başardı. Sevinç & Meltem Menajerlik çatısı altında oyunculuk faaliyetlerini ilerleten Kerim Tuna Kaba hem eğitim yaşamını hem de oyunculuk kariyerini eş zamanlı olarak sürdürmeye sürdürmektedir.

Kerim Tuna Kaba fotoğrafları

Kerim Tuna Kaba boyu, kilosu, burcu, yaşı?

Kerim Tuna Kaba boyu 1.26 cm kilosu 33 kg burcu Yay ve yaşı
9.

Kerim Tuna Kaba instagram hesabı

Kerim Tuna Kaba instagram hesabı için tıklayın.

Kerim Tuna Kaba reklam filmleri

 • Defacto Katalog Çekimi (2016-2017)
 • Brillant Reklamı (2017)
 •  Defacto Katalog
  Çekimi (2015

Kerim Tuna Kaba filmleri

Kerim Tuna Kaba yer aldığı diziler ve film projeleri aşağıda
güncel olarak sıralanmıştır.

 • Leke TV Dizisi (Murat) 2019
 • Güzelliğin Portresi Sinema Filmi 2019
 • Hedefim Sensin 2018
 • Siyah Beyaz Aşk  (Savcı Yiğit Aslan çocukluğu) 2017
 • ArifV216 2017
 • İçimde Akan Nehir 2013
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.