Kerem Saka kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
392
Kerem Saka kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kerem Saka kimdir?, biyografi sitemizde Kerem Saka kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kerem Saka kimdir? kaç yaşında?, Kerem Saka kimdir? memleketi neresi, Kerem Saka kimdir? evi nerede, Kerem Saka kimdir? nereli, Kerem Saka kimdir? instagram, Kerem Saka kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Kerem Saka kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Kerem Saka
Doğum tarihi: 15 Mart 1977
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.75 cm
Kilo: 75 kg
Burcu: Balık
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Boşandı (Yıldız Asyalı ile)
Meslek:  Yönetmen
İnstagram hesabı için tıklayın

Kerem Saka nereli? Kaç yaşında?

Kerem Saka kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Kerem Saka sevgilisi? Kerem Saka yönetmen ilk eşi, eski eşi, çocuğu, filmleri? Kerem Saka Yıldız Asyalı boşandı mı? Hakkında araştırılanler yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Kerem Saka yaşamı ve biyografisi

Kerem Saka Türk yönetmen’dir. Ekşi 18, Hayat Apartmanı ve Arka Sokaklar filmlerinin yönetmenliğini yaptı.

Kerem Saka yönetmen ilk eşi, eski eşi, çocuğu, filmleri

Kerem Saka 15 Mart 1977 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı.Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Kariyerine dizi ve filmlerde reji asistanı olarak başladı. “Ekşi 18”, “Hayat Apartmanı” gibi dizilerde yardımcı yönetmenlik ve “Arka Sokaklar” dizisinde ikinci yönetmen olarak görev aldı. Özel yaşamında önceden de evlilik yapan Kerem Saka’nın Aslı ve Medeni Kemal isminde 2 çocuğu bulunmaktadır.

Kerem Saka kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Kerem Saka medya ve magazin dünyasında 2 senedir tanıdığı ve 4 ay birlikte olduğu oyuncu Yıldız Asyalı ile Muğla Bodrum Gümüşlük’te nikah masasına oturdu. Kerem Saka Yıldız Asyalı evliliği 29 Haziran 2020 tarihinde yapıldı. Ardından Kerem Saka Yıldız Asyalı çifti evliliklerini 1 ay sonra bittirdi. Oyuncu Yıldız Asyalı, önceden de 2015 senesinde iş adamı Emre Vatansever ile evlenip 2 yıl sonra boşanmıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.