Kerem Fırtına Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
365
Kerem Fırtına Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kerem Fırtına Kimdir?, biyografi sitemizde Kerem Fırtına Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kerem Fırtına Kimdir? kaç yaşında?, Kerem Fırtına Kimdir? memleketi neresi, Kerem Fırtına Kimdir? evi nerede, Kerem Fırtına Kimdir? nereli, Kerem Fırtına Kimdir? instagram, Kerem Fırtına Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Kerem Fırtına Kimdir? Biyografi

Kerem Fırtına Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Kerem Fırtına 23 Eylül 1981 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı ve aslen İstanbulludur. Genç oyuncu 37 yaşındadır. eğitim yaşamı ilk ve orta derece eğitimini İstanbul’da bitirdi. Lise senelerında tiyatroya ilgi göstererek çeşitli oyunlarda rol almıştır. 1999 senesinde ise Kenan Evren Lisesi’ni tamamlamıştır.

Kerem Fırtına İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünü kazanarak aynı bölümden mezun oldu.

Şahika Tekand Studio Oyuncuları ‘nda 2 yıl oyunculuk eğitimi aldı. Kerem Fırtına Osman Sınav ile tanışması onun oyunculuk kariyerinde bir hayli önemli dönüm noktası olmuştur. Kurtlar Vadisi dizisinde rol alan Kerem Fırtına bir dönem senaryo asistanlığı da yapmıştır.

2015 senesinde Star Tv ekranlarında yayına giren Kiralık Aşk adlı dizide İsmail karakterini oynadı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.