Kemal Can Parlak kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
283
Kemal Can Parlak kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kemal Can Parlak kimdir?, biyografi sitemizde Kemal Can Parlak kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kemal Can Parlak kimdir? kaç yaşında?, Kemal Can Parlak kimdir? memleketi neresi, Kemal Can Parlak kimdir? evi nerede, Kemal Can Parlak kimdir? nereli, Kemal Can Parlak kimdir? instagram, Kemal Can Parlak kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Kemal Can Parlak kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Kemal Can Parlak
Doğum tarihi: 15 Mayıs 1995
Doğum yeri: Mersin
Boy: 1.75 cm
Kilo: 72 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar (Özge Ürün ile)
Meslek: Fenomen, Youtuber, Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Kemal Can Parlak nereli? Kaç yaşında?

Kemal Can Parlak kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Kemal Can Parlak sevgilisi kim? Kemal Can Parlak film, rakun, kardeşi, babası, instagram hesabı kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Kemal Can Parlak yaşamı ve biyografisi (Kendine Müzisyen)

Kemal Can Parlak Türk fenomen ve yotuber. Twitch platformu üzerinden paylaşımı yaptığı keyifli ve keyifli yayınlar ile tanınmaya başladı.

Kemal Can Parlak sevgilisi

Kemal Can Parlak 15 Mayıs 1995 senesinde Mersin’de dünyaya gözlerini açtı. Günümüzde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir. Twitch Türkiye üzerinden önü açılan yayıncılardan olan Kemal Can Parlak Kendine Müzisyen, ismi ile tanınmaya başladı. Öğrencilik senelerında yaramazlık yaptığı bilinmektedir. Bunlardan en felaketi ise lise dönemlerinde 86 günlük devamsılık raporudur. Kemal Can Parlak liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Ses Mühendisliği bölümünde sürdü.

Kemal Can Parlak YouTube üzerinden yaptığı cover’ları yayınlayarak beğeni kazanmaya başladı.  Ardından Twitch platformunda boy göstererek  canlı yayınlarla kısa bir sürede Türkiye’nin en fazla izlenen yayıncılarından oldu. Kemal Can Parlak bunun bunun yanında Jahrein‘in desteği ile dikkat çekmiştir. Kemal Can Parlak Twitch platformu üzerinden en büyük çıkışını “BlindID” uygulamasını tercih ederek yaptı. BlindID uygulaması ile çok keyifli sohbetler gerçeklerştirerek geniş bir seyirci kitlesi elde etmiştir.

Kemal Can Parlak bazı yayınlarında babası Mehmet Parlak‘a da yer vererek farkınadılık uyandırmıştır. Twitch kitlesi, Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen)’in babası Mehmet Parlak’a “Kendine Baba” lakabını vermişlerdir.

Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) Twitch üzerinden yayın yapan JtgTV’de yalnızca yayıncılardan yaşanan bir yarışmaya katılmış ve bu yarışmada kendisine “Rakun” lakabı verilmiştir. Bu yarışmanın galibi gün sonunda wtcN (Ferit Karakaya) olmuştur.

2019 senesinde “Sar Başa” sinema filminde rol alan Kemal Can Parlak (Kendine Müzisyen) özel yaşamında birisi bulunmaktadır. Kemal Can Parlak sevgilisi Özge Ürün’dür.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.