Kelly Brook kimdir, Kelly Brook kaç yaşında?

05.11.2021
90
Kelly Brook kimdir, Kelly Brook kaç yaşında?

Kelly Brook kimdir, biyografi bölümünde Kelly Brook biyografi sayfası ile karşınızdayız. Kelly Brook kaç yaşında?, Kelly Brook memleketi neresi, Kelly Brook facebook, Kelly Brook nereli, Kelly Brook instagram, Kelly Brook ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Kelly Brook kimdir? başlığımızın detayları..

Kelly Brook Kimdir – Kelly Brook Biyografi

1979 İngiltere Rochester doğumlu Kelly Brook,modellik kariyerine 16 yaşında başladı. Annesinin kendisi adına kayıt olduğu bir güzellik yarışmasını kazanmasının sonrasında, Foster’s, Renault, Walkers gibi birden fazla ünlü markanın reklamında oynadı. Daily Star gazetesi aracılığıyla üçüncü sayfa güzeli seçildi.

Pek çok mayo ve bikini çekiminde poz veren ünlü model, 2006 senesinde, kendisine ait olan ve bazı tasarımlarını da kendisinin yaptığı mayo ve iç çamaşırı zinciri New Look’u kurarak ticarete atıldı.

Bugüne kadar üç kez evlenen Kelly Brook ilk evliliğini 2004 senesinde Billy Zane ile gerçekleştirmiş 2008’de boşanmış, ikinci evliliğini 2010 senesinde Thom Evans ile yapmış 2013 senesinde boşanmış son evliliğini ise 2014 senesinde David McInstosh ile gerçekleştirmiş bir sene sonra 2015 senesinde bu evliliğide son bulmuştur.

2005 senesinde FHM aracılığıyla dünyanın en seksi kadını olarak gösterilmiştir.

Kelly Brook, Close Up, Life Style: How to Pin Down the Pin-Up Within You isimli kitapları’nın yazarıdır.

Sorted, The Adventures of Fiona Plum, Ripper, Absolon, The Italian Job, School for Seduction, Romy and Michele: In the Beginning, House of 9, Survival Island, In the Mood, Fishtales, Smallville, Marple, Hotel Babylon, Skins, Britain’s Got Talent gibi projelerde rol almıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.