Karya Çandar kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
914
Karya Çandar kimdir, nereli, kaç yaşında?

Karya Çandar Kimdir, biyografi sitemizde Karya Çandar ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Karya Çandar kaç yaşında?, Karya Çandar memleketi neresi, Karya Çandar evi nerede, Karya Çandar nereli, Karya Çandar instagram, Karya Çandar ile alakalı her detay yazımızda..

Karya Çandar Biyografi

Fenomen ve Türk Rock şarkıcı Karya Çandar 22 Eylül 1999 senesinde Muğla, Bodrum’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı Bodrum’da geçti. Henüz çocuk yaşlarda müzikle alakadar olmaya başladı. Piyano, gitar ve şan dersleri aldı. Çocuk yaşlarda müzik grubu kurdu. Ardından Ankara’da bazı mekanlarda sahne aldı. Aynız amanda Ankara Tiyatrosu’nda eğitim aldı. Annesi ressam ve yazar Gülşen Özbey Çandar’dır. Babası ise Türk halk müziği sanatçısı Tolga Çandar’dır.

Karya Çandar kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

İnternet dünyasında adından çocukluk ve okul arkadaşı Ahmet Aksöz ile birlikte çektiği Vine videoları ile tanındı. Liseden mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümünde öğrenimini sürdürdü.

Karya Çandar sevgilisi

Ailesine düşkün olan Karya Çandar film müzikleri ve tiyatro oyunlarında sahne almak istemektedir. En sevdiği şehir Floransa ve en sevdiği filmler Harry Potter ve Yüzüklerin Efendisi. Karya Çandar boyu 1.84 cm kilosu 75 kg burcu Başak ve göz rengi siyahtır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.