Karolin Fişekçi kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
270
Karolin Fişekçi kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Karolin Fişekçi kimdir?, biyografi sitemizde Karolin Fişekçi kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Karolin Fişekçi kimdir? kaç yaşında?, Karolin Fişekçi kimdir? memleketi neresi, Karolin Fişekçi kimdir? evi nerede, Karolin Fişekçi kimdir? nereli, Karolin Fişekçi kimdir? instagram, Karolin Fişekçi kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Karolin Fişekçi kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Karolin Fişekçi
Doğum tarihi: 1982
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.68 cm
Kilo: 54 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bilinmiyor
Meslek:  Ressam, Yazar, Yoga Öğretmeni
İnstagram hesabı için tıklayın

Karolin Fişekçi nereli? Kaç yaşında?

Karolin Fişekçi kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, ifşa, burcu? Karolin Fişekçi sevgilisi? Karolin Fişekçi ayak, kitapları, instagram, youtube hesapları, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Karolin Fişekçi yaşamı ve biyografisi

Karolin Fişekçi Türk Ermeni asıllı ressam, yazar, ınfluencer ve yoga Öğretmenidir. Bilhassa çizdiği cinsel içerikli objeler ve resimlerle tanınmaya başladı.

Karolin Fişekçi sevgilisi

Karolin Fişekçi 1982 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Bir erkek kardeşi bulunan Karolin Fişekçi’nin babası eski yazma ustası ve annesi ise terzidir. Karolin Fişekçi liseyi 1997 senesinde Bahçelievler Adnan Menderes Anadolu Lisesi’nde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Resim Bölümü’nde sürdürdü. Türk Ermeni asıllı olan Karolin Fişekçi aslen Sivas kökenli ir aileye mensuptur.

Karolin Fişekçi yaş boy kilo

Karolin Fişekçi özellikle çizdiği cinsel içerikli objeler ve resimlerle tanınmaya başladı. Özel yaşamında bir dönem Nobel ödüllü yazar Orhan Pamuk ile aşk yaşadı. Karolin Fişekçi’nin çizdiği eserler İstanbul’da popüler mekanlarda sergilendi. Aynız amandaınfluencer ve yoga Öğretmeni olan Karolin Fişekçi 2014 senesinde “İtaatkar” adlı kitabı kaleme alan isim oldu.

Karolin Fişekçi kitapları

  • 2014 İtaatkar
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.