Kardeşlerim Talya – İrem Salman Kimdir? Lilya İrem Salman Yaş Boy Kilo

30.10.2021
162
Kardeşlerim Talya – İrem Salman Kimdir? Lilya İrem Salman Yaş Boy Kilo

Kardeşlerim Talya – İrem Salman Kimdir? Lilya İrem Salman Yaş Boy Kilo, biyografi sitemizde, Kardeşlerim Talya – İrem Salman Kimdir? Lilya İrem Salman Yaş Boy Kilo başlığı altında makale bir araya getirdik. Kardeşlerim Talya – İrem Salman Kimdir? Lilya İrem Salman Yaş Boy Kilo biyografisi yazımızda…

Kardeşlerim Talya – İrem Salman Kimdir? Lilya İrem Salman Yaş Boy Kilo

Kardeşlerim Talya kimdir? Gerçek adı ile İrem Salman kimdir? Lilya İrem Salman kaç yaşında? Doğum tarihi nedir? Burcu ne? Oynadığı diziler nelerdir? Esasen nereli? Tüm bu soruların yanıtları şu aralar Kardeşlerim dizisi seyircileri aracılığıyla arama motorlarında çok fazla aranmaktadır. Ayrıca genç oyuncunun boy ve kilo bilgileri gibi fiziksel özellikleri de araştırma konusu olmuştur. Bu nedenle Kardeşlerim dizisi oyuncuları içinde bulunan İrem Salman ile ilgili bir biyografi yazısı bir araya getirdik. İntagram ve Twitter adresini de yazımızın sonuna ekledik. Elbette ki oyuncu röportaj verdikçe kendisini daha yakında zamandan tanıma ve daha ayrıntılı bilgi edinme olanağı oluşacaktır. Bu nedenle yazımıza zamanla eklemeler yapabileceğimizi şimdiden hatırlatalım. İşte Kardeşlerim dizisinin Talya’sı İrem Salman’ın yaşamı!

Kardeşlerim Talya – İrem Salman Kimdir? Kaç Yaşında?

İrem Salman, 22 Eylül 1999 doğumludur.
Tam adı Lilya İrem Salman.
Liseyi Fettah Tamince Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi’nde okumuştur.
Üniversite eğitim hayatına Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde sürdürmektedir.
İlk dizi oyunculuğu deneyimini Atv ekranlarında yayınlanmakta olan Kardeşlerim isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.
Dizide Talya kişiliğine hayat vermektedir.
Salman, Suzan Manyaslı’nın kızı Harika’nın yakın arkadaşı olan Talya kişiliğine hayat veriyor.
Kardeşlerim isimli dizide Lizge Cömert, Halit Özgür Sarı, Kaan Sevi, Çağla Şimşek, Damla Su İkizoğlu ve Celil Nalçakan gibi isimlerle birlikte rol alıyor.
Erdem Güney menajerlik ajansına kayıtlı olarak yeni projelerde de yer almayı sürdürmektedir.

Boy Ve Kilosu

Başak burcu detaylarını taşıyan oyuncu 1.65 cm boyundadır ve 58 kilodur. Yaşantısını İstanbul’da sürdüren kabiliyetli oyuncu aslen Artvin, Arhavi’lidir. Oyunculuğu dışında çok güzel bir sese de sahiptir. Zaman zaman dostlarıyla birlikteyken şarkı söylemektedir ve sesi çok beğenilmektedir. Tam bir hayvan severdir ve ata binebilmektedir. Resimle de yakında zamandan alakalıdir. Sosyal medya aracında genelde Twitter ve İnstagram kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada Twitter hesabında 5.109 takipçisi, İnstagram hesabında 555.000 takipçisi bulunmaktadır. Başarılı oyunculuğunun bunun yanında, güzelliği nedeni ile de dikkatlerin üzerinde olduğu genç kabiliyetin takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır. Kardeşlerim dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça da bu artışın hızla devam etmesi beklenmektedir.

Twitter Adresi Lilyairemsalman

İnstagram Adresi lilyairem

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.