Kardeniz Kılıç kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
486
Kardeniz Kılıç kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kardeniz Kılıç kimdir?, biyografi sitemizde Kardeniz Kılıç kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kardeniz Kılıç kimdir? kaç yaşında?, Kardeniz Kılıç kimdir? memleketi neresi, Kardeniz Kılıç kimdir? evi nerede, Kardeniz Kılıç kimdir? nereli, Kardeniz Kılıç kimdir? instagram, Kardeniz Kılıç kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Kardeniz Kılıç kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Kardeniz Kılıç
Doğum tarihi: 9 Ocak 1999
Doğum yeri: İzmir
Boy: 1.76 cm
Kilo: 60 kg
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek:  Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Kardeniz Kılıç nereli? Kaç yaşında?

Kardeniz Kılıç kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, ayak, burcu? Kardeniz Kılıç sevgilisi? Kardeniz Kılıç TikTok, ifşa ve ekşi yorumları, estetik oldu mu, estetiksiz hali, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimidir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Kardeniz Kılıç yaşamı ve biyografisi

Kardeniz Kılıç Türk model ve TikToker. Aynı zamanda sosyal platform fenomenidir. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı içeriklerle tanınmaya başladı.

Kardeniz Kılıç sevgilisi

Kardeniz Kılıç 9 Ocak 1999 senesinde İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. Öğrenim yaşamına İzmir’de başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına başladı. Kardeniz Kılıç internet dünyasına Instagram, YouTube ve Tiktok platformları üzerinden paylaşımı yaptığı videolar ve resimlerle tanınmaya başladı.  Kardeniz Kılıç şimdilerde en fazla fenomen Danla Biliç’i sevmekte ve örnek almaktadır. Kendi kişiliğini şakacı, gerçekçi ve seçici olarak nitelendiren Kardeniz Kılıç maddiyata çok önem veren birisi değildir. Giyim tarzının ise parayla ölçülebilir bir durum olmadığını belirtmiştir.

Kardeniz Kılıç sevgilisi kim bilinmemekte ama ikili ilişkilerde güven duygusu ön plandadır. Sosyal yaşamında özellikle de küfür ve taciz kavramlarından nefret etmektedir. Hayvan sever olan Kardeniz Kılıç Ziya adında bir kedisi bulunmaktadır. Günümüzde üniversite eğitim hayatına devam eden genç fenomen modellik ve sosyal platform üzerinden gelir sağlamaktadır.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.