Kara Hasan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
1.106
Kara Hasan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kara Hasan kimdir?, biyografi sitemizde Kara Hasan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kara Hasan kimdir? kaç yaşında?, Kara Hasan kimdir? memleketi neresi, Kara Hasan kimdir? evi nerede, Kara Hasan kimdir? nereli, Kara Hasan kimdir? instagram, Kara Hasan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Kara Hasan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Hasan Yiğit
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: Kayseri
Boy: 1.77 cm
Kilo: 72 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bekar
Meslek:  Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Kara Hasan nereli? Kaç yaşında? (Hasan Yiğit)

Kara Hasan kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Kara Hasan evli mi, kiminle evlendi, eşi, çocuğu var mı? Hasan Yiğit kimdir, nereli, kaç yaşında? Sanatçı Kara Hasan kaç doğumlu? Hakkında araştırılanler, şarkıları, türküleri, müzik kariyeri kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Kara Hasan yaşamı ve biyografisi

Kara Hasan Türk halk müziği sanatçısıdır. Seslendirdiği şarkılar ve Ekin TV ekranlarında hazırlayıp sunduğu programlar ile tanınmaktadır.

Kara Hasan kimdir

Kara Hasan Kayseri Sarız Çağşak Köyü’nde dünyaya gözlerini açtı. Memelekti aslen Kayseri’dir. Türk Halk Müziği sanatçısı Kara Hasan seslendirdiği şarkılarla halkın kalbinde taht kurmuş bir sanatçıdır. Genç sanatçı Kara Hasan bir dönem Ekin TV kanalında “Telden Dile” adlı müzik şov programını hazırlayıp sundu.

Sanatçı Kara Hasan şimdiye kadar “Unutma Yeter, Nazlı Yare Böyle Söyle, Yak Eline Kınaları ve Dertlinin Derdi Bilinmez” adlı albümleri müzikseverlerle paylaşımı yaptı. Kara Hasan bekar olup şimdilerde İstanbul’da Kanatçı Arkadaş’ta ve Dede Türkü Evi’nde sahne almaktadır.

Kara Hasan albümleri

  • Unutma Yeter
  • Nazlı Yare Böyle Söyle
  • Yak Eline Kınaları
  • Dertlinin Derdi Bilinmez
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.