Kalp Yarası Saadet Kim? Zeynep Köse Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

26.10.2021
426
Kalp Yarası Saadet Kim? Zeynep Köse Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Kalp Yarası Saadet Kim? Zeynep Köse Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri, biyografi sitemizde, Kalp Yarası Saadet Kim? Zeynep Köse Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri başlığı altında makale bir araya getirdik. Kalp Yarası Saadet Kim? Zeynep Köse Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Kalp Yarası Saadet Kim? Zeynep Köse Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Kalp Yarası Saadet kim? Kalp Yarası dizisindeki Saadet Hemşire kimdir? Gerçek ismi ile Zeynep Köse kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Boyu ve kilosu kaç? Oynadığı filmleri ve dizileri nelerdir? İnstagram ve Twitter adresi nedir? Tüm bu soruların yanıtları şu aralar Kalp Yarası seyircileri aracılığıyla çok fazla araştırma konusu olmuştur. Kalp Yarası oyuncuları içinde bulunan Zeynep Köse ile ilgili seyirciler araştırma yapmaktadır. Bu nedenle ünlü isim ile ilgili bir biyografi yazısı hazırlamaya çalıştık. Yeni bilgiler edinebilirsek de önümüzdeki günlerde yazımızda düzenlemeler ve güncellemeler yapabileceğimizi hatırlatalım. İşte Zeynep Köse’nin yaşamı!

Kalp Yarası Saadet Kim? Zeynep Köse Kimdir?

Zeynep Köse tiyatro, dizi ve film oyuncusudur. 18 Mayıs 1985 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitiminden sonra İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tiyatro eğitimi almış ve 2008 senesinde mezun olmuştur. Okul senelerından bu yana tiyatro oyunlarında sahne almıştır. Aynı zamanda dizilerde oynamaya başlamıştır. Bugüne kadar çok sayıda dizide oyunculuk yapmıştır. İlk kamera önü oyunculuğu deneyimini Hatırla Sevgili isimli dizi ile yaşamıştır. Kader ve Derdest dizilerinde yer aldıktan sonra 2008’de Melekler Korusun isimli dizide Nergis karakterini oynadı. 2010’da ise Ezel isimli dizide Selma karakterini oynadı. Ezel dizisinde kuvvetli iki erkek içinde kalan ve büyük bir intikamın başrol oyuncusu durumuna gelen Selma Hünel’in gençliğini canlandırdı ve bu dizi aracılığıyla tanınırlığı arttı. 2012’de Uçurum dizisinde Mika kişiliğine hayat verdi. 2013’te ise 20 Dakika isimli dizide yer aldı. 2014’te ise Güllerin Savaşı isimli dizide Yonca Çelik karakterini oynadı. 2016 – 2017 senelerı içinde Hayat Şarkısı isimli dizide Burçin rolü ile yer aldı. 2018’de Nefes Nefese dizisinde oynadı. 2019’da The Cheat isimli televizyon dizisinde Dianna kişiliğine hayat verdi. 2021’de atv ekranlarında yayımlanmakta olan Kalp Yarası dizisinde ‘Hemşire Saadet’ karakterini oynadı. Menajerliğini Günfer Günaydın’ın yaptığı ünlü isim halen yeni projelerde yer almaya sürdürmektedir.

Oynadığı Filmleri Ve Dizileri

Kalp Yarası Saadet (2021)
The Cheat (2019)
Nefes Nefese (2018)
Hayat Şarkısı (2016)
Asla Vazgeçmem (2015)
Güllerin Savaşı (2014)
20 Dakika (2013)
Kurt (Short) Nadir’in Nisanlısı (2014)
Uçurum (2012)
Ezel (2009)
Melekler Korusun (2009)
Güz Sancısı (2009)
Derdest (2008)
Kader (2007)
Hatırla Sevgili (2006)

Boyu Ve Kilosu

Boğa burcundandır. 1.65 cm boyundadır ve 56 kilodur. Esasen nereli olduğu bilgisi bilinmemektedir.

Başarılı oyuncu sosyal platformyı aktif bir biçimde kullanmaktadır. Genelde Facebook, Twitter ve İnstagram kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada mavi tıklı İnstagram hesabında 47.300 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram https://www.instagram.com/kosezeynep/

Twitter https://twitter.com/kse_zeynep

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.