Kahraman Sivri Kimdir Ve Nerelidir?

26.10.2021
274
Kahraman Sivri Kimdir Ve Nerelidir?

Kahraman Sivri Kimdir Ve Nerelidir?, biyografi sitemizde, Kahraman Sivri Kimdir Ve Nerelidir? başlığı altında makale bir araya getirdik. Kahraman Sivri Kimdir Ve Nerelidir? biyografisi yazımızda…

Kahraman Sivri Kimdir Ve Nerelidir?

Kahraman Sivri 24 Nisan 1968 İstanbul Beyoğlu doğumludur ve doğma büyüme İstanbulludur. Yasemin Köker Sivri ile evlidir.

On parmağında on marifet olan sanatçı tiyatro,dizi ve sinema oyuncusudur.
Aynı zamanda seslendirme sanatçısı,oyunculuk eğitmeni ve yönetmendir. Sık sık reklam filmlerinde de bulunmaktadır.

Oyunculuğa ilk önceleri sosyalleşmek maksadıyla hafta sonları gittiği tiyatro kursları aracılığıyla başlamış.Konservatuvar Eğitimi almış. Daha sonra tiyatro oyunlarında yer almaya başlamıştır. O günden bugüne meslek yaşamında 30 yıldan fazla zaman geçmiş,onlarca dizi ve filmde yer almıştır ve artık oyuncu olmak isteyenlere kamera önü oyunculuğu eğitimi vermektedir.

Bugüne kadar Deli Yürek, Akasya Durağı,Kavak Yelleri, Doktorlar, Arka Sokaklar, Kurtlar Vadisi, Ekmek Teknesi, Tatlı Hayat, Aşkım Aşkım, Dadı, Ayrılsak da Beraberiz, Çiçek Taksi gibi saymakla bitmeyecek Türk dizi tarihine ismini duyuran birden çok dizide oyuncu olarak yer almıştır.

Yalan Dolan, Abdulhamid Düşerken, Güzel Günler Göreceğiz, Eyvah Eyvah, Aslan Parçam gibi birden çok sinema filminde de yer aldı.

Bunun yanı sıra kendisiyle alakalı enteresan iki de bilgi de var. Hemen onları da altını çizelim.

Kahraman Sivri 1993 senesinde Gümrük müşavirliği belgesi alıp 12 sene Gümrük müşavirlik yardımcılığı yapmıştır.
Gözlerinin biri mavi diğeri de yeşil renklidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.