Kaan Sarıaydın Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
227
Kaan Sarıaydın Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Kaan Sarıaydın Kimdir?, biyografi sitemizde Kaan Sarıaydın Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Kaan Sarıaydın Kimdir? kaç yaşında?, Kaan Sarıaydın Kimdir? memleketi neresi, Kaan Sarıaydın Kimdir? evi nerede, Kaan Sarıaydın Kimdir? nereli, Kaan Sarıaydın Kimdir? instagram, Kaan Sarıaydın Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Kaan Sarıaydın Kimdir? Biyografi

Kaan Sarıaydın Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Kaan Sarıaydın, Türk önder. Girişimcidir. 17 Eylül 1970 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Üniversite için yurt dışına gitti. Ekim 1991 ve Haziran 1996 tarihleri içinde Johann Wolfgang Goethe-University, Frankfurt Main, Germany İşletme bölümünü bitirdi.  Eğitim yaşamını başarı ile bitirdikten sonra kariyer yaşamına ilk kez Amerikan Menkul Kıymetler Satış Departmanında asistan olarak yer aldı.

1998 senesinde  Alman Menkul kıymetleri için trader olarak çalıştı. 2001 senesinde ise
Lehman Brothers International Limited, Londra Alman, İsviçre, Belçike, Avusturya ve EASDAQ menkul kıymetleri için trader yani piyasa yapıcı olarak çalıştı.

Daha sonra 4 yıl boyunca Avrupa ve İngiltere menkul kıymetleri için piyasa yapıcısı, Avrupa Bankaları sektörü için birim yöneticisi olarak görev aldı. 2006 senesinde  MSPS Yetkili Yönetici ve tüm Avrupa için portföy traderı ve 2007 senesinde ise GPS Yetkili Yöneticisi ve tüm avrupa ve ABD için portföy traderı olarak görev aldı.

2009 itibari ile  Morgan Stanley Menkul Değerler A. Ş. İstanbul Genel Müdürü ve Yönetim kurul üyesidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.