Jennifer Gates kimdir, Jennifer Gates kaç yaşında?

07.11.2021
451
Jennifer Gates kimdir, Jennifer Gates kaç yaşında?

Jennifer Gates kimdir, biyografi bölümünde Jennifer Gates biyografi sayfası ile karşınızdayız. Jennifer Gates kaç yaşında?, Jennifer Gates memleketi neresi, Jennifer Gates facebook, Jennifer Gates nereli, Jennifer Gates instagram, Jennifer Gates ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Jennifer Gates kimdir? başlığımızın detayları..

Jennifer Gates Kimdir – Jennifer Gates Biyografi

1996 ABD, Washington doğumlu Jennifer Gates, Amerikalı bir öğrenci ve mirasçıdır. Üç kardeşin en büyüğü. Babası Microsoft’un kurucusu Bill Gates’dir. Jennifer ve kardeşleri, babalarının mezun olduğu lise olan Seattle’daki Lakeside High School’a gittiler. Jennifer mezun olduktan sonra eğitim hayatına Stanford’da biyoloji  üzerine devam etmeye başladı.

Jennifer’ın tek odağı okul değil. Kendisi bunun yanı sıra usta bir binici. Altı yaşından beri binicilikle uğraşan Jennifer’ın atının adı ise Alex.Jennifer. Hafta içi Stanford’da dersleri ile ilgilenirken hafta sonları pistlerde şov yapıyor.Bill Gates ise çocuklarına servetinin çok ufak bir kısmını miras olarak bırakacağını dile getiriyor. Evlatlarının kendi ayakları üzerinde durmasını isteyen bir baba olduğunun önemini vurguluyor.

Jennifer Gates  ile ‘Milyon Dolarlık Jokey’ lakabıyla anılan Nayel Nassar nişanlandı
.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.