Jared Kushner kimdir, Jared Kushner kaç yaşında?

06.11.2021
371
Jared Kushner kimdir, Jared Kushner kaç yaşında?

Jared Kushner kimdir, biyografi bölümünde Jared Kushner biyografi sayfası ile karşınızdayız. Jared Kushner kaç yaşında?, Jared Kushner memleketi neresi, Jared Kushner facebook, Jared Kushner nereli, Jared Kushner instagram, Jared Kushner ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Jared Kushner kimdir? başlığımızın detayları..

Jared Kushner Kimdir – Jared Kushner Biyografi

Jared Corey Kushner, Amerikalı siyasetçi, gazeteci ve iş adamıdır. Amerikan Başkanı Donald Trump’ın kızı Ivanka Trump ile evli olup bunun yanı sıra Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.

Jared Corey Kushner  1981’de New Jersey’de doğan Amerikalı siyasetçi, gazeteci ve iş adamıdır. Jared Kushner, modern Ortodoks Yahudi bir ailede büyüdü. Jared Kushner, 1999 senesinde Harvard Üniversitesi’ne kaydoldu, fakat gazeteci Daniel Golden ve Andrew Prokop, babasının bağışları ve okulla tarihi sebebiyle kabul edildiğini iddia ettiler. Jared Kushner, 2007’de New York Üniversitesi’nden çift JD / MBA derecesi ile mezun oldu. Kushner, 25 yaşındayken bir haftalık gazete olan New York Observer’ı 10 milyon dolar karşılığında satın aldı.

2016 Trump başkanlık kampanyasında Jared Kushner, Trump’ın dijital medya stratejisini daha da ilerletmeye ve yönetmeye yardımcı oldu.  2017’de Jared Kushner, kıdemli Beyaz Saray danışmanı olarak seçildi. Sonuç olarak Kushner şirketlerinin CEO’su ve Observer’ın yayıncısı olarak bu görevinden istifa etti. Jared Kushner vazifeye gelmesinden bu yana, istihbarat servislerinde Başkan Trump’a verilen günlük brifinglere de katılıyor.ABD Başkanı Donald Trump’ın Beyaz Saray’da çalışan kızı Ivanka Trump ve eşi Jared Kushner’in 2017 yılı kazançları minimum 82 milyon dolar olarak açıklanmıştı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.