James Charles kimdir, James Charles kaç yaşında?

04.11.2021
128
James Charles kimdir, James Charles kaç yaşında?

James Charles kimdir, biyografi bölümünde James Charles biyografi sayfası ile karşınızdayız. James Charles kaç yaşında?, James Charles memleketi neresi, James Charles facebook, James Charles nereli, James Charles instagram, James Charles ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. James Charles kimdir? başlığımızın detayları..

James Charles Kimdir – James Charles Biyografi

1999 senesinde Amerika Birleşik Devletleri’nde dünyaya gözlerini açan James Charles kendisini güzellik dünyasına adamış bir youtuber, ınfluencer, fenomen ve makyaj uzmanı olarak tanınmaktadır. 

Amerikalı bir internet kişiliği, güzellik YouTuber ve makyaj sanatçısı . Memleketi Bethlehem, New York’ta yerel bir makyaj sanatçısı olarak çalışırken , kendi adını taşıyan YouTube kanalını açarak makyaj eğitimleri paylaşımı yaptı. 2016 senesinde ilk erkek büyükelçisi oldu CoverGirl onun makyaj gitti sahip bir tweet sonrasında viral çevrimiçi.

Charles, YouTube kanalını başlattığından bu yana Ocak 2021 saygınlığıyla 25 milyondan fazla aboneye ulaştı. 2020’de YouTube Originals gerçeklik yarışması dizisi Instant Influencer’ın sunucusu, yönetmeni ve ortak yapımcısı olarak çalıştı . Sosyal medya aracındaki çalışmaları için iki Halkın Seçimi Ödülü , iki Streamy Ödülü , bir Shorty Ödülü ve bir Teen Choice Ödülü dahil olmak üzere çok sayıda ödül aldı .

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.