İvana Sert Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
234
İvana Sert Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

İvana Sert Kimdir?, biyografi sitemizde İvana Sert Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. İvana Sert Kimdir? kaç yaşında?, İvana Sert Kimdir? memleketi neresi, İvana Sert Kimdir? evi nerede, İvana Sert Kimdir? nereli, İvana Sert Kimdir? instagram, İvana Sert Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

İvana Sert Kimdir? Biyografi

İvana Sert Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Beyaz TV’de “Bu Benim Hikayem” isimli programı Selami Ersoy ile birlikte sunan, manken, model, stilist, tasarımcı, jüri üyesi, sunucu ve oyuncu İvana Sert 25 Ekim 1979 senesinde Belgrad, Sırbistan’da dünyaya geldi. Çocukluk senelerında bale ve müzik eğitimi aldı.

Kendi ülkesi Sırbistan’da Belgrad Güzeli olan İvana Sert takvimler 2002 yılını gösterdiğinde Türkiye’ye tamamen yerleşir. İvana Sert boyu 1,67 cm kilosu 62 kg’dır.  İvana Sert ilk güzellik müsabakasından sonra Miss Yugoslavya’ya  sonrasında ülkemizde yapılan Miss Globe’a katılmıştır.

Ülkemizde çeşitli şov programları, yarışma programları dizi ve sinema filmlerinde rol almıştır.

2004 senesinde iş adamı Yurdal Sert ile evlendi. 2006 senesinde Kayon Ateş adında bir çocukları dünyaya gelmiştir. 7 yıl süren bu evlilik 2013 senesinde son bulmuştur. Boşanma gerekçesi Ivana Sert’ in kocası Yurdal Sert’i en yakın dostuyla aldattığını yönünde iddia edilmiştir. İvana Sert’in gerçek soyadı Smiljkovic olmasına rağmen 2014 senesinde mahkeme kararı ile kocasının soyadını kullanmak için izin almıştır.

İvana Sert Beyaz TV’de “Bu Benim Hikayem” isimli programı Selami Ersoy ile birlikte sunmaya sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.