İsmet Yıldırım kimdir, İsmet Yıldırım kaç yaşında?

06.11.2021
160
İsmet Yıldırım kimdir, İsmet Yıldırım kaç yaşında?

İsmet Yıldırım kimdir, biyografi bölümünde İsmet Yıldırım biyografi sayfası ile karşınızdayız. İsmet Yıldırım kaç yaşında?, İsmet Yıldırım memleketi neresi, İsmet Yıldırım facebook, İsmet Yıldırım nereli, İsmet Yıldırım instagram, İsmet Yıldırım ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. İsmet Yıldırım kimdir? başlığımızın detayları..

İsmet Yıldırım Kimdir – İsmet Yıldırım Biyografi

İsmet Yıldırım 1960 senesinde İstanbul Ümraniye’de hayata gözlerini açmıştır. Yıldırım Bayburt kütüğüne kayıtlı olsa da aslen Rizelidir. Üniversite eğitimini İstanbul’da tamamlayan Yıldırım Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü 1982 senesinde tamamlamıştır. Mezun olduktan sonra kendi ailesinin sahibi olduğu şirkette danışmanlık ve müteahhitlik hizmetleri vermeye başlamıştır.

Yıldırım işi ile alakalı olarak bir çok vakıf ve dernekte üyelik veya yöneticilik yapmıştır. Bu bağlamda İstanbul Ticaret Odası Meclis kullanıcı hesabı yapan Yıldırım buna ek olarak İnşaat Müteahhitleri Komitesi Başkanlığı görevini de yerine getirmiştir.

Yıldırım KİPTAŞ Genel Müdürlüğü görevine ise 1999 senesinde gelmiştir. Bu tarihten bu yana başarılı çalışmalara de imza atmıştır. Evli olan Yıldırım 2 çocuk babasıdır. Ayrıca İngilizce de bilmektedir.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.