İsmail Küçükkaya kimdir, İsmail Küçükkaya kaç yaşında?

07.11.2021
267
İsmail Küçükkaya kimdir, İsmail Küçükkaya kaç yaşında?

İsmail Küçükkaya kimdir, biyografi bölümünde İsmail Küçükkaya biyografi sayfası ile karşınızdayız. İsmail Küçükkaya kaç yaşında?, İsmail Küçükkaya memleketi neresi, İsmail Küçükkaya facebook, İsmail Küçükkaya nereli, İsmail Küçükkaya instagram, İsmail Küçükkaya ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. İsmail Küçükkaya kimdir? başlığımızın detayları..

İsmail Küçükkaya Kimdir – İsmail Küçükkaya Biyografi

Gazeteci, yazar ve sunucu İsmail Küçükkaya,1972 kütahya doğumludur. Eğitimini Gazi Üniversitesi Gazetecilik Bölümü’nde tamamlamıştır. Kariyerine 1991 senesinde Hürriyet Gazetesi’nde muhabirlik yaparak adım atmıştır. Star ve Sabah gazetelerinde de çalıştıktan sonra; Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yapmaya başlamış. 2003 senesinde ise SKYTÜRK TV’de Ankara temsilciliği görevini üstlenmiştir.

Akşam Gazetesi’nin Ankara Temsilciliğini 2005 – 2008 senelerı içinde yapmış, sonrasında ise Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni olmuştur.

2013 senesinden bu yana Fox Tv’de Çalar Saat adlı sabah sabah programını sunmaya başlamıştır.  

2008 senesinde “Cumhuriyetimizi Dair” ve 2012 senesinde “Cumhuriyet’in İlk Yüzyılı” adlı iki kitap yazmıştır.

Gazeteci İsmail Küçükkaya 10 Temmuz 2016’da Samsun’da görev yapan görsel sanatlar öğretmeni Eda Demirci ile dünya evine girdi. Çift anlaşmalı olarak evliliklerini noktaladı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.