İsmail Ege Şaşmaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
330
İsmail Ege Şaşmaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

İsmail Ege Şaşmaz kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde İsmail Ege Şaşmaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. İsmail Ege Şaşmaz kimdir? kaç yaşında?, İsmail Ege Şaşmaz kimdir? memleketi neresi, İsmail Ege Şaşmaz kimdir? evi nerede, İsmail Ege Şaşmaz kimdir? nereli, İsmail Ege Şaşmaz kimdir? instagram, İsmail Ege Şaşmaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

İsmail Ege Şaşmaz kimdir? Biyografi

İsmail Ege Şaşmaz nereli? Kaç yaşında?

İsmail Ege Şaşmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? İsmail Ege Şaşmaz yer aldığı diziler? İsmail Ege Şaşmaz sevgilisi? İsmail Ege Şaşmaz Güneşi beklerken dışında hangi dizilerde rol aldı? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

İsmail Ege Şaşmaz yaşamı ve biyografisi

İsmail Ege Şaşmaz Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizlerde ve sinema filmlerinde oynadığı tiplemelerle tanınmaya başladı.

İsmail Ege Şaşmaz kimdir, nereli, kaç yaşında

İsmail Ege Şaşmaz, 25 Kasım 1993 tarihinde Manisa’da dünyaya geldi.  Manisa Belediyesi Konservatuarı’nda eğitim almıştır ve ilk deneyimini Lise senelerında oynadığı “Acil Servis” tiyatro oyunu ile başlamıştır.2013 yılı ile en fazla izlenen ve bi hayli beğeni alan “Güneşi Beklerken “dizisi ile şimdilerde ise bir çok başrol çıkaran dizinin kadrosunda bulunan İsmail Ege Şaşmaz da kamera karşısına geçmiştir. Geçen ay da  “Sen Çal Kapımı “ dizisinde” Kaan” kişiliğine hayat vermişti.

İsmail Ege Şaşmaz boyu 1.83 cm kilosu 76 kg ve burcu Yay. İsmail Ege Şaşmaz nişanlısı Hande Ünsal ile 7 Temmuz 2021 tarihinde evlenmiştir. 3 Kardeş olan İsmail Ege Şaşmaz kendisi gibi oyuncu olan Aytaç Şaşmaz’ın abisidir. Ve bir tane de ufak erkek kardeşleri mevcuttur.

İsmail Ege Şaşmaz diziler ve filmleri

İsmail Ege Şaşmaz oynadığı dizler? İsmail Ege Şaşmaz hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2020­ – Sen Çal Kapımı
  • 2018 – Mehmetçik Kut’ul Amare
  • 2017 – Lise Devriyesi
  • 2016 – Aşk Laftan Anlamaz
  • 2016 – Aşk Yalanı Sever
  • 2015 – Serçe Sarayı
  • 2015 – Günebakan
  • 2013 – Güneşi Beklerken
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.