Irmak Arıcı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
497
Irmak Arıcı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Irmak Arıcı kimdir?, biyografi sitemizde Irmak Arıcı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Irmak Arıcı kimdir? kaç yaşında?, Irmak Arıcı kimdir? memleketi neresi, Irmak Arıcı kimdir? evi nerede, Irmak Arıcı kimdir? nereli, Irmak Arıcı kimdir? instagram, Irmak Arıcı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Irmak Arıcı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Irmak Arıcı
Doğum tarihi: 31/07/1998 (21 yaşında)
Doğum yeri: Çankırı
Boyu: 1.68 cm
Kilo: 52 kg
Burcu: Aslan
Eğitim durumu: Üniversite / Lisans
Medeni hali: Bekar
Meslek: Şarkıcı
İnstagram hesabı için tıklayın.

Irmak Arıcı Kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Türk Pop sanatçısı ve şarkıcı Irmak Arıcı Kimdir? Esasen nereli? Kaç yaşında? Sevgilisi, ailesi yaşamı ve biyografisine ilişkin araştırılan tüm suallerin cevabı kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Irmak Arıcı yaşamı ve biyografisi

Genç ve kabiliyetli Türk Pop sanatçısı Irmak Arıcı 31 Temmuz 1998 senesinde Çankırı’da dünyaya gözlerini açtı. Çocukluk senelerı ve eğitim yaşamı Çankırı’da başladı. Amatör olarak başladığı müzik kariyerine youtube üzerinden şarkılar yükleyerek başladı. İlk büyük çıkışını “Gece Gibi Gönlün” şarkısı ile yaptı. Bu şarkı Youtube hesabı üzerinden fazla kısa bir sürede aradan günler geçmesine rağmen hemen hemen 10 milyon seyirciye ulaştı. “Gece Gibi Gönlün” şarkısı ile büyük bir başarı ve büyük alkış alan Irmak Arıcı çok bir hayli önemli hedef kitleye sahip oldu. 2019 senesinde Mustafa Ceceli ile birlikte yaptığı “Mühür” isimli düet videosu youtube üzerinden ilk 2 günde hemen hemen 3 milyon insana ulaştı. İstanbul’da yaşamını ilerleten Irmak Arıcı müzik kariyerini sürdürmekte, albüm ve konser çalışmalarına sürdürmektedir.

Irmak Arıcı şarkıları

Irmak Arıcı şarkılarının olduğu güncel liste aşağıda
sıralanmıştır.

  • Gece Gibi Gönlün
  • Serserim Benim
  • Kimin Koynunda Uyandın?
  • Mühür
  • Seni Çok Seviyorum
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.