İlker Kaleli kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
61
İlker Kaleli kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

İlker Kaleli kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde İlker Kaleli kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. İlker Kaleli kimdir? kaç yaşında?, İlker Kaleli kimdir? memleketi neresi, İlker Kaleli kimdir? evi nerede, İlker Kaleli kimdir? nereli, İlker Kaleli kimdir? instagram, İlker Kaleli kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

İlker Kaleli kimdir? Biyografi

İlker Kaleli nereli? Kaç yaşında?

İlker Kaleli kimdir, boyu, kilosu, burcu nereli, kaç yaşında? İlker Kaleli yer aldığı diziler? İlker Kaleli sevgilisi? İlker Kaleli hangi dizilerde rol aldı? İlker Kaleli İngilizce? İlker Kaleli Burçin Terzioğlu?  İlker Kaleli dövme? İlker Kaleli instagram? İlker Kaleli Vanlı mı? İlker Kaleli yeni dizi? İlker Kaleli Recep İvedik? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

İlker Kaleli yaşamı ve biyografisi

İlker Kaleli 11 Mayıs 1984 senesinde İstanbul’da doğmuştur.  Babası Van’lı annesi yarı  Türk yarı Alman’dır.1 Kız kardeşi mevcuttur “Esin” adında. Lise yaşamını bitirdiktan sonra İstanbul Kültür Üniversitesi Sanat yönetimi okumuştur. Üniversiteyi okurken Şahika Tekand’ın kurduğu Studio oyuncularında eğitim almıştır. Üniversite yaşamını bitirince” The Londra Academy Of Music And Dramatıc Art” 3 yıl boyunca oyunculuk eğitimi almıştır. Müziğe düşkün olan ilgilenen yakışıklı oyuncu DJ’lik yapmıştır.

İlker Kaleli kimdir, boyu, kilosu, burcu nereli, kaç yaşında

İlker Kaleli ilk defa ekran karşısına “Son” dizisi ile çıkmıştır. 2012 senesinde oynadığı ve İlker Kalelinin bu dizi ile yükselişe geçtiği “Kayıp Şehir” dizisinde oynamıştır. İlker Kaleli 2014 senesinde başrol olarak oynadığı “Poyraz Karayel” dizisinde beğeni aldı.

Yakışıklı oyuncu boyu 1.77 cm 67 kg Boğa burcu’dur. 2014 senesinde Poyraz Karayel de başrolü paylaşımı yaptığı Burçin Terzioğlu ile 3 yıl boyunca ilişki yaşamışlardı sonrasında ilişkilerini sonlandırma kararı almışlardı. En son adı Biran Damla Yılmazla anılmıştı iki oyuncunun birlikteliği 1 ay sürdü. Şuanda sevgilisi olduğu bilinmemekte.

2019 senesinde başlayan “Öğretmen” dizisinde “Akif Erdem” kişiliğine hayat vermektedir. Afra Saraçoğlu, Serhat Kılıç Ceren Monay gibi ünlü isimlerin olduğu çalışmada oynamaktadırlar.

İlker Kaleli diziler ve filmleri

İlker Kaleli oynadığı dizler? İlker Kaleli hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2020 – Öğretmen
  • 2018 – Dip
  • 2014 – Poyraz Karayel
  • 2013 – Kayıp
  • 2012 – Kayıp Şehir
  • 2012 – Son
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.