İlker Kaboğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
73
İlker Kaboğlu kimdir?, nereli, kaç yaşında?

İlker Kaboğlu kimdir?, biyografi sitemizde İlker Kaboğlu kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. İlker Kaboğlu kimdir? kaç yaşında?, İlker Kaboğlu kimdir? memleketi neresi, İlker Kaboğlu kimdir? evi nerede, İlker Kaboğlu kimdir? nereli, İlker Kaboğlu kimdir? instagram, İlker Kaboğlu kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

İlker Kaboğlu kimdir? Biyografi

İlker Kaboğlu nereli? Kaç yaşında?

İlker Kaboğlu kimdir, nereli kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? İlker Kaboğlu yer aldığı diziler? İlker Kaboğlu Yasak Elma dizisinden neden ayrıldı? Okulu, eğitimi, sevgilisi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

İlker Kaboğlu yaşamı ve biyografisi

İlker Kaboğlu Türk dizi oyuncusudur. Bilhassa Yasak Elma dizisinde yıldızı parlamaya başladı.

İlker Kaboğlu okulu

Gerçek Ad İlber Uygar Kaboğlu olan çocuk oyuncu 5 Eylül 2004 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Okul yaşamına İstanbul’da başladı. İlker Kaboğlu kameraların karşısına ilk kez “Nestle” reklam filmi ile adım attı. İlk dizi oyunculuk deneyimini 2017 yapımı oaln “İçerde” dizsinde yaşadı. 2018 senesinde ilk kez beazperde de rol alarak “Locman” sinema filminde oynadı. 2019 senesinde en büyük çıkışını yakaladığı “Yasak “Elma” dizisinde rol aldı.

İlker Kaboğlu sevgilisi

Genç oyuncu İlker Kaboğlu Başak burcu olup, 163 cm boyu ve kilosu 52 kg’dır. Başarılı oyuncu şimdilerde eğitim hayatına sürdürmekte ve yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

İlker Kaboğlu dizileri ve filmleri

İlker Kaboğlu filmleri, yer aldığı diziler aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • 2019 Yasak Elma TV Dizisi
  • 2018 Locman Sinema Filmi
  • 2017 İçerde TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.