İletişim

Biyografisi.org ziyaretçilerine tanınmış kişilerin biyografilerini sunmak amacıyla kurulmuş bir “biyografi sitesi“dir. Tanınmış kişilerin hayatları ve fotoğraflarının sunulduğu bir site olan “biyografisi.org”da yer alan tüm bilgiler internet ortamından alınarak derlenmiştir.

Herhangi bir şekilde iletişime geçmek isterseniz lütfen yorum bölümünü kullanın

1 yorum

 • özge dedi ki:

  1987 Rize Hamidiye’de başladığı futbol hayatına 13 yıl boyunca amatör ve profesyonel olarak çeşitli şehir kulüplerinde devam etti.

  1998 yılında yerleşmeye kadar verdiği İstanbul’da özel sektörde bir firmada çalışmakta olan Ömür Erdoğan Sakarya Üniversitesi Mekatronik Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir.

  2002 yılında beri profesyonel olarak fotoğraf çekmektedir. “ÇOCUKLAR ÇİÇEKTİR” adlı kişisel sergisinin yanı sıra, fotoğrafları çeşitli karma sergilerde de yer almıştır. Halen çalışmalarını sürdürmektedir.

  Lise yıllarında amatörce yazmaya başladığı şiirlerini 2006 yılında Elçi yayınları tarafından basılan “YELKOVAN KUŞU” adlı kitabında topladı. İkinci kitabının hazırlıkları devam etmektedir.

  F.G kurucusu olan ömür Erdoğan ayni zamanda bir çok vakıfla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev almaktadır.

  ADD (Atatürkçü Düşünce Derneği) ve TURMEPA (Deniz Temiz Derneği) üyesidir. Kanser vakfı için bütün ülkede sergiler açan fotoğrafçı ve fotoğraf vakfı kurucusudur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir