İlayda Kırdı kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
123
İlayda Kırdı kimdir, nereli, kaç yaşında?

İlayda Kırdı Kimdir, biyografi sitemizde İlayda Kırdı ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. İlayda Kırdı kaç yaşında?, İlayda Kırdı memleketi neresi, İlayda Kırdı evi nerede, İlayda Kırdı nereli, İlayda Kırdı instagram, İlayda Kırdı ile alakalı her detay yazımızda..

İlayda Kırdı Biyografi

İlayda Kırdı kimdir, kaç yaşında, nereli?

İlayda Kırdı fenomen, manken, oyuncu, voleybolcu ve tiktoker’dır. 14 Temmuz 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile 21 yaşındadır. Esasen memleketi Sivas’tır. Tiktok ve instagram başta olmak üzere sosyal platform hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarla tanınmaya başladı. 2021 senesinde Netflix dizisi Kolej Rüyası dizisinde oynaması ile yıldızı parlamaya başladı.

İlayda Kırdı yaşamı ve biyografisi

İlayda Kırdı 14 Temmuz 2000 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Annesi Eskişehirli ve babası Sivaslıdır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Ardından Beşiktaş voleybol takımında lisanslı olarak 5 yıl süre ile profesyonel voleybol oynadı.   

İlayda Kırdı boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Sosyal medya platformlarında video içerik üreticisi olarak paylaşımı yaptığı postlar aracılığıyla ünlendi. En büyük çıkışını 2021 senesinde Netflix’te yayına giren Kolej Rüyası dizisinde sergilediği oyunculuk performansı ile gerçekleştirdi.

İlayda Kırdı bir dönem Emrullah Sürmeli ile canlı yayın açtı. Aynı zamanda Haluk Arslantaş ile çalıştı. İlayda Kırdı en büyük hayali ailesiyle göz alıcı bir geleceğe yelken açmaktır. Küçükken meslek olarak asker olmayı istiyen İlayda Kırdı şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmektedir.

İlayda Kırdı boy, kilo ve hangi burç?

İlayda Kırdı boyu 1.72 cm kilosu 58 kg ve burcu Yengeç.

İlayda Kırdı estetiksiz hali

İlayda Kırdı estetiksiz hali, eski hali takipçileri aracılığıyla çok fazla sorgulanmaktadır. İlayda Kırdı estetik olmadığı bilinmektedir. Burun estetiği, dudak dolgusu ve botoks gibi estetik işlemlerden uzak olduğunu kendisi dile getirmiştir.

İlayda Kırdı sevgilisi kim?

İlayda Kırdı sevgilisi ile ilgili internet kaynaklarında net bilgi yoktur. Lakin İlayda Kırdı Kaan Özdil ile ismi anılmıştır.

İlayda Kırdı dizileri ve filmleri

  • 2021 Kolej Rüyası

İlayda Kırdı kimdir, kaç yaşında, boy kilo, sevgilisi, saç rengi, makyaj, lens, yer aldığı diziler, hangi dizilerde oynadı, estetiksiz hali, ifşa, şarkıları ile ilgili bilgileri derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.