İlayda Altuntaş kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
125
İlayda Altuntaş kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

İlayda Altuntaş kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde İlayda Altuntaş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. İlayda Altuntaş kimdir? kaç yaşında?, İlayda Altuntaş kimdir? memleketi neresi, İlayda Altuntaş kimdir? evi nerede, İlayda Altuntaş kimdir? nereli, İlayda Altuntaş kimdir? instagram, İlayda Altuntaş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

İlayda Altuntaş kimdir? Biyografi

İlayda Altuntaş nereli? Kaç yaşında?

İlayda Altuntaş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? İlayda Altuntaş sevgilisi, yer aldığı diziler, ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

İlayda Altuntaş yaşamı ve biyografisi

İlayda Altuntaş Türk dizi oyuncusu ve bunun yanı sıra model ve mankendir. Miss Turkey 2016 finalistlerindendir.

İlayda Altuntaş oynadığı diziler

İlayda Altuntaş 1 Ocak 1995 senesinde Balıkesir’de dünyaya gözlerini açtı.Eğitim yaşamına Balıkesir’de başladı. Ardından eğitim hayatına yurtdışında sürdürdü. Fransa Saint Michel Fransız Lisesi’ni tamamaladıktan sonra  üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Fransızca Öğretmenliği bölümünde sürdürmeye başladı. Ayrıca Kanada’da da lise eğitimi aldı.Altın Emlak Danışmanı Elif Yeğen’in kızıdır.

İlayda Altuntaş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

İlayda Altuntaş 2016 senesinde tertip edilen “Miss Turkey 2016” güzellik yarışmasına katılması ile yaşamı bir anda değişmeye başladı. Yarışmada son 20 finalistler içinde yer aldı. İlayda Altuntaş kameraların karşısına ilk kez 2020 senesinde “Yemin” dizisinde oynadığı “Reyhan” rolü ile yaptı. İlayda Altuntaş boyu 1.72 cm kilosu 52 kg ve burcu Oğlak’tır. Piyano çalan İlayda Altuntaş bisiklet ve yüzme sporlarını sevmektedir.

İlayda Altuntaş dizileri ve filmleri

İlayda Altuntaş yer aldığı diziler? İlayda Altuntaş hangi dizilerde oynadı?

  • 2020 Yemin – Reyhan
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.