İdil Naz Kaluç kimdir, İdil Naz Kaluç kaç yaşında?

05.11.2021
319
İdil Naz Kaluç kimdir, İdil Naz Kaluç kaç yaşında?

İdil Naz Kaluç kimdir, biyografi bölümünde İdil Naz Kaluç biyografi sayfası ile karşınızdayız. İdil Naz Kaluç kaç yaşında?, İdil Naz Kaluç memleketi neresi, İdil Naz Kaluç facebook, İdil Naz Kaluç nereli, İdil Naz Kaluç instagram, İdil Naz Kaluç ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. İdil Naz Kaluç kimdir? başlığımızın detayları..

İdil Naz Kaluç Kimdir – İdil Naz Kaluç Biyografi

1995 İstanbul doğumlu İdil Naz Kaluç,Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda eğitim almıştır. İdil Naz Kaluç, televizyon ekranlarında ise katılmış olduğu yarışmalar ile tanınmıştır.Kendine has tarzı ve üslubuyla ismini Big Brother Türkiye ile geniş kitlelere duyuran İdil Naz Kaluç,TV karşısına ilk kez Show TV’de yayına giren “Bu Tarz Benim” adlı moda programı ile çıkmıştır. Bu yarışmada birinci seçildikten sonra önü açılan İdil Naz Kaluç sonrasında ekranın aranan simalarından biri olmayı başarmıştır.

İdil Naz Kaluç, İstanbul’da anne ve babası ile yaşıyor. Bu Tarz Benim programına da katılan fakat asıl ününü Big Brother Türkiye ile yakalayan İdil Naz Kaluç, egolu ve hırslı insanlarda hoşlanmadığını dile getirmişti. Kendisinin de egolu ve hırslı olduğunu ifade ediyor…

 Tenis ve pilates eğitmenliği yapan İdil Naz Kaluç, sosyal çevresi aracılığıyla havalı olarak bilindiğini dile getiriyor.

   Katıldığı Yarışmalar;

  • Stil Avcıları
  • Big Brother
  • Bu Tarz Benim

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.