İdil Fırat Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
241
İdil Fırat Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

İdil Fırat Kimdir?, biyografi sitemizde İdil Fırat Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. İdil Fırat Kimdir? kaç yaşında?, İdil Fırat Kimdir? memleketi neresi, İdil Fırat Kimdir? evi nerede, İdil Fırat Kimdir? nereli, İdil Fırat Kimdir? instagram, İdil Fırat Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

İdil Fırat Kimdir? Biyografi

İdil Fırat Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Aşk yaşamı, magazin dünyasında adı anıldığı yakışıklı oyuncularla İdil Fırat’ın yaşamı herkes aracılığıyla merak ediliyor. Daha önce Mert Fırat, Kıvanç Tatlıtuğ ve Engin Öztürk ile adı çıkan İdil Fırat’ın yaşamı şöyle;

İdil Fırat, futbol camiasının yakında zamandan tanıdığı Fenerbahçe spor kulübünün asbaşkanlarından Önder Fırat’ın kızıdır.İdil Fırat 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. 30 yaşında olan İdil Fırat eğitim ve öğrenimini yurtdışında bitirdi. Üniversite Lisans eğitimini Amerika George Washington DC Üniversitesi’nde Uluslararası Politika Bölümü’nde tamamaldı. Yüksek Lisansını ise London School Of Economics Politik Ekonomi ve Avrupa Birliği üzerine yaptı.

2015 senesinden beri özel bir firmada kurucu ortaktır. 2010 senesinde oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, 2015 senesinde de Engin Öztürk ile aşk yaşadı.

İdil Fırat kurucu olduğu firmada çalışmalarını sürdürmeye sürdürmektedir. İdil Fırat 8 Eylül 2018 tarihinde Alaçatı’da oyuncu Mert Fırat ile evlendi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.